E.Bendžius: „Varžovams leidome atsikovoti per daug kamuolių puolime“ © Pauliaus Žukausko nuotr.

Vilniaus „Rytas“ namuose patyrė antrąjį pralaimėjimą Europos taurėje, kai rezultatu 61:66 nusileido Belgrado „Partizan“ krepšininkams.

Po rungtynių į žurnalistų klausimus atsakinėjęs rezultatyviausiai vilniečių gretose kartu su Pako Cruzu rungtyniavęs Eimantas Bendžius. Puolėjas teigė, kad „Rytas“ varžovams leido atsikovoti per daug kamuolių puolime, o patys vilniečiai – per dažnai klydo.

„Varžovai pirmoje pusėje atsikovojo 11 kamuolių puolime, o iš viso – 18 kamuolių puolime, o mes padarėme 17 klaidų. Dideli skaičiai. Tas jiems suteikė antrus šansus. Dar palyginti nedaug taškų jie mums įmetė, bet būtent minėti rodikliai yra pagrindiniai nulėmę mūsų pralaimėjimą.

Taip pat mums trūko kantrybės puolime, kai rungtynių pabaigoje keičiasi, reikia išlaukti, kol didelis žmogus užsiima poziciją, visi turi žinoti ką reikia daryti, paskui įmesti kamuolį aukštaūgiui. Mums tai pavyko, gaila, kad Evaldas (Kairys), kai prieš jį du kartus prasižengė, vieną kartą nepataikė iš po krepšio. Gaila, bet ką padarysi“, – teigė E.Bendžius.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos