D.Adomaitis: „Pirmą kartą mačiau tokią savo komandą“ © Pauliaus Žukausko nuotr.

Vilniaus „Rytas“ patyrė dar vieną pralaimėjimą Europos taurės turnyre.

Šįkart Dainiaus Adomaičio treniruojama ekipa namuose 72:81 nusileido Venecijos „Umana Reyer“ komandai ir taip dar labiau sumažino savo šansus prasimušti iš grupės.

Po susitikimo „Ryto“ strategas kalbėjo:

„Apie rungtynes viską pasako jų pirmoji pusė. Visiškai nebuvome pasiruošę kautis aikštėje ir negalėjome laiku prasižengti.

Kalbėjome prieš rungtynes apie jų svarbą - kad privalome laimėti. Gal pradžioje tas ir turėjo įtakos, nes žaidėjai buvo susikaustę ir pasipylė blogi sprendimai. Kaip ir kalbėjome anksčiau - varžovai greitai puolė.

Pirmoje mačo dalyje italų pelnyti 22 taškai greitame puolime ir buvo mūsų didžiausia problema. Antroje pusėje, pradėjus keisti gynybos sistemas, atsirado entuziazmas. Ir kai pradėjome grįžti į rungtynes, buvo labai skaudžios pražangos puolime.

Sunku pasakyti, kodėl nepavykdavo prasižengti. Gal dėl psichologijos, nes buvo labai svarbios rungtynės. Pradžioje taip galėjome „nuimti“ tuos dvyliką taškų, keturis tritaškius. Pirmą kartą mačiau tokią komandą, rungtynių svarba padarė savo. Antroje pusėje jau išnaudodavome savo pranašumus.

Šiandien buvome nusprendėme atakuoti ne per A.Butkevičių, be to, varžovai gerai ginasi trečioje pozicijoje. Čia viskas baigėsi klaidomis arba blogais sprendimais. Arnas tikrai suteikė labai gerą energiją gynyboje. Jis buvo pagrindinis žmogus, kuris po pertraukos ir suteikė tą impulsą.

Gaila rungtynių prieš „Partizan“, gaila ir šio mačo pradžios. Turime maksimaliai kovoti kiekviename susitikime nuo pat pradžios.

Mes turime šią sudėtį ir negalime galvoti apie pasikeitimus ar ją stiprinti. Vakar M.Girdžiūnas išsisuko čiurną, o mums kiekvienas žaidėjas yra labai svarbus. Jei norime laimėti Europos taurėje, kiekvienas turi sužaisti maksimaliai pagal savo galimybes.

Dabar turėsime trijų dienų mini stovyklą ir tikimės, kad jos metu pavyks susitvarkyti žaidėjų sveikatos prblemas.“

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos