D. Kairys: „Supykome ant savęs ir parodėme gyvybę“ © fiba.com/championsleague.basketball nuotr.

Permainingoje FIBA Čempionų lygos kovoje Vilniaus „Ryto“ (1-2) krepšininkai rezultatu 81:85 (12:28, 33:14, 18:18, 18:25) turėjo pripažinti svečių iš kaimyninės Latvijos – Rygos „VEF“ (2-1) pranašumą.

Po susitikimo šeimininkų treneris Donaldas Kairys kalbėjo apie pastangas.

„Manau, rungtynių pradžioje mums trūko drąsos žaisti gerai. Per toli pasileidome ir nesmagu, kad taip nutiko antrą mačą iš eilės. Tai įvyko dėl žaidimo praktikos trūkumo, žaidimo ritmo, sudėties... Bet po kelių minučių, manau, supykome ant savęs ir parodėme gyvybę, energiją. Sukilome į šturmą“, – stratego žodžius cituoja 15min.lt žurnalistas Donatas Urbonas.

„Pradėjome kontroliuoti žaidimą. Mūsų gynyba komplikavo VEF puolimą, radome taškų po krepšiu, kur žinojome, kad esame stipresni. Atrodė, viską kontroliavome. Bet trečio kėlinio pabaigoje ir ketvirto pradžioje problemos prasidėjo.

Allmanas mums buvo per greitas, negalėjome jo sulaikyti. Leidome jam pelnyti 10 taškų ir užbaigėme trečią kėlinį su trimis komandinėmis. Leidome jiems sugrįžti. Aš nesu nusivylęs, kaip mes žaidėme prie visų esamų aplinkybių. Tai labai sunkus pralaimėjimas, kuris palieka mus su 1 pergale. Bet laukiame žaidėjų sugrįžtant.“