D. Kairys: „A. Marčiulionis mums davė labai daug“ © R. Lukoševičiaus nuotr.

Vilniaus „Rytas“ (2/0) sunkiai pradėjo mačą, bet perėmė iniciatyvą paskutiniame kėlinyje ir galiausiai „Betsafe-LKL“ išvykos susitikime 90:80 (18:30, 17:13, 25:18, 30:19) palaužė Prienų „CBet“ (1/1) klubą.

„CBet“ treneris Mantas Šernius pripažino, kad pergalės norėjosi, tačiau antroji rungtynių dalis ir mentaliteto problemos koją pakišo.

„Su geresniais sprendimais gynyboje ir puolime po pirmosios dalies turėjome išeiti su didesne persvara. Dar komanda turi subręsti, prisiimti didesnę atsakomybę už sprendimus puolime, o gynyboje turime laikytis disciplinos.

Trečiame kėlinyje pajutau duobę – jaučiu, labiau dėl to, kad turėjome nelengvas rungtynes su „Lietkabeliu“. Mes turime mažesnę rotaciją, tad jaučiau, kad trūko jėgų, dėl ko iškart pritrūko psichologinių klaidų. Agresyvumas ir energija ketvirtame kėlinyje buvo dingę“, – sakė jis.

Tuo tarpu „Rytą“ treniruojantis Donaldas Kairys pagyrė oponentus.

„Norėčiau pagirti „Cbet“ komandą ir jos trenerių štabą – ekipa gerai treniruota ir paruošta. Su tuo, ką turi, išspaudžia maksimumą. Taip pat neatsitiktinai jie laimėjo ir prieš „Lietkabelį“. Žinojome, kad lengva nebus, bet po pertraukos pavyko persigrupuoti ir parodyti charakterį. Būtent charakterio ir gynybos dėka mums pavyko perlaužti rungtynes“, – akcentavo strategas.

Šįkart rungtynėse nedalyvavo D. Jacksonas, tad didesnė atsakomybė teko kitiems. D. Kairys buvo patenkintas, kaip komanda su tuo susidorojo.

„Buvome be vieno pagrindinių savo įžaidėjų, Doviui ir Augustui nebuvo taip lengva. Nepaisant klaidų, jie atstovėjo, o Augustas mums padėjo savo kibia gynyba. Jis mums davė labai daug, nebuvo abejonių, kad jis žais, gaus savo minutes, kuriomis jis pasinaudojo tinkamai“, – pripažino strategas.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos