D. Jacksonas: noriu nugalėti Kauno „Žalgirį“

D. Jacksonas: noriu nugalėti Kauno „Žalgirį“ 0 0 2020-10-21 15:49 © „Rytas“ nuotr.

Vilniaus „Ryto“ atakų organizatoriui Demetriusui Jacksonui tai pirmasis sezonas Europoje. Puikią fizinę formą rodantis sostinės klubo įžaidėjas yra vienas pagrindinių „Ryto“ komandos vedlių pergalingame „Betsafe–LKL“ sezono žygyje.

26-erių krepšininkas mano, kad kiekviena pergalė ne tik suteikia pasitikėjimo, bet ir duoda papildomos motyvacijos.

„Laimėtos rungtynės tikrai padeda komandai. Su kiekviena pergale ji žino, kad stiklinė yra pusiau pilna ir dar yra vietos tobulėjimui, tad mes norime tapti geresniais. Sezonui tęsiantis konkurencija bus didesnė, bet ir mes būsime stipresni“, – kalba „Ryto“ naujokas.

Rugsėjo mėnesio „Betsafe–LKL“ naudingiausiu žaidėju tapęs amerikietis šiame sezone renka po 12,6 taško, 5,8 rezultatyvaus perdavimo bei 18,8 naudingumo balo.

„Turėjome picų vakarėlį, bet tam ruošiausi ir prieš sezoną. Tikrai įdėjau daugiau pastangų, nes noriu geriau žaisti, padėti komandai aukštesniame lygyje ir viską daryti geriau, ką dariau prieš tai bei dar duoti papildomai, – kalba D.Jacksonas. – Esu sujaudintas kas mūsų laukia, optimistiškas dėl mūsų sezono ir laimingas bei pasiruošęs žaisti.“

Prieš laukiančią dvikovą su Kauno „Žalgiriu“ ir Čempionų lygos debiutą įžaidėjas papasakojo apie šių rungtynių svarbą, pirmąjį sezoną Europoje bei išsiskiriančius komandos draugus.

– Netrukus rungtyniausite su Kauno „Žalgiriu“, kuriame žaidžia tavo buvę koledžo komandos draugai Steve Vasturia ir Martinas Gebenas. Ką esi girdėjęs apie šios dvikovos svarbą? 

– Girdėjau, kad tai labai svarbi akistata. Noriu pirmą kartą pamatyti areną, daugybę fanų joje, turėti gerą patirtį ir aplinką, atmosfera turėtų būti puiki. Su komanda noriu varžytis aukštame lygyje ir iškovoti pergalę. 

– „Ryto“ vyr. treneris Donaldas Kairys yra minėjęs, kad esate metikų komanda. Ar sutinki su tuo?

– Mes tikrai turime metikų ir daug skirtingų ginklų. Turime vaikinų, kurie gali mesti, veržtis ar daryti abu dalykus, turime gerą komandą. Talentas yra vienas aspektas, turime būti psichologiškai pasirengę, fiziškai aštrūs, tad komandoje turime gerų įgūdžių.

– Komandos treniruotėse daug ir stipriai bėgiojate. Kuris iš jūsų komandoje yra greičiausias?

– Greičiausias? Žinoma Chrisas yra greičiausias, atrodo jis bėga kaip gepardas. Kai mes turime progą užmesti kamuolį, nemačiau, kad kas bėgtų taip greitai, kaip tai daro jis.

– O kas komandoje geriausiai deda į krepšį?

– Tai turbūt būtų Chrisas arba Gytis. Abu gali kilti, sukurti gražius epizodus. Turime Gyčiui leisti atlikti daugiau dėjimų rungtynėse, duoti tolimų perdavimų ir leisti jam skristi virš lanko.  

– Užimi pirmąją vietą „Betsafe–LKL“ lygoje pagal perimtus varžovus kamuolius per rungtynes. Kaip manai, ar gynyba labiau priklauso nuo pastangų ar technikos?

– Manau, kad abu dalykai. Žinant ir analizuojant komandas, žaidėjų judėjimą, bet taip pat anksti būnant reikiamose vietose. Dauguma mano perimtų kamuolių atsiranda, kai būnu tinkamoje vietoje, o ne dėl didelio kiekio energijos. Žinoma, žaidžiant kietai, spaudžiant varžovą, pasitikint už tavęs esančiais komandos draugais labai padeda.  

– Spalio pabaigoje taip pat debiutuosite ir FIBA Čempionų lygoje prieš „Peristeri“. Ko galima tikėtis šiose rungtynės?

– Tai mano pirmas kartas, mano pirmi metai žaidžiant čia. Vertinu tai, kaip ir kiekvieną situaciją – noriu laimėti, varžytis, turime atlikti darbą. Reikia džiaugtis, mėgautis šia kelione, bet aš žaidžiu dėl pergalių. Žinau, kad komanda ir treneriai taip pat, tad mes pasiruošę, jūs taip pat, mes pasiruošę laimėti. Gali atsirasti pralaimėjimų, bet tikrai ne dėl to, jog neatidavėme visko. 

0 0

Komentarai (0)