D. Adomaitis: „Žaidėjai nuo pirmos minutės į aikštelę žengė su teisingu mentalitetu“ © FIBA.com nuotr.

Įspūdingą pergalę iškovojusi Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė iškovojo užtikrintą pergalę prieš Kanadą ir iškovojo kelialapį į kitą pasaulio čempionato etapą. Po rungtynių į žurnalistų klausimus atsakinėjęs lietuvių vyr. treneris Dainius Adomaitis neslėpė šypsenos ir dėkojo krepšininkams už gerą plano išpildymą.

„Mintys – labai geros, džiaugiuosi, kad žaidėjai nuo pirmos minutės į aikštelę žengė su teisingu mentalitetu. Kalbėjome, kad mes negalime nė trupučio pagalvoti apie puolimą, turime pradėti žaidimą nuo gynybos, solidžiai, visada maksimaliai atsiduodami. Ir jie tą darė.

Šešiadešimt dvyni praleisti taškai yra geriausias to pavyzdys, nes praeitose rungtynėse su Australija jie parodė kiek turi talento ir ką gali padaryti. Žaidėjai šaunuoliai, įvykdė planą maksimaliai“, – džiaugsmingai komentavo D.Adomaitis.

Paklaustas apie gynybą prieš Kanados rinktinės lyderį Cory Josephą D. Adomaitis atskleidė, kad buvo iš anksto sutarta jį varginti gynyboje ir tas lėmė kanadiečių vedlio kritusį pataikymo iš žaidimo procentą.

„Akcentavome, kad Josephą turime varginti, daryti kuo daugiau driblingų ir atakuoti, kad jis kuo daugiau dirbtų gynyboje. Dirbo, todėl tas pataikymo procentas toks ir buvo. Lygiai tas pats ir su Pangosu. Tai buvo plano dalis, kurią vyrai puikiai įvykdė“, teigė Lietuvos rinktinės strategas.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos