Per plauką nuo sensacijos: K.Middeltono baudų metimai pratęsime palaužė Turkiją © FIBA.com nuotr.

Dramatišką pergalę Pasaulio taurėje pasiekė JAV rinktinė. Greggo Popovičiaus vadovaujama ekipa tik po pratęsimo 93:92 (26:21, 21:21, 18:19, 16:20, 12:11) įveikė Turkijos krepšininkus ir tapo vienvalde E grupės lydere.

Susitikimo pradžioje sėkmingiau sužaidę amerikiečiai netruko susikurti saugesnį pranašumą – Brooko Lopezo tritaškis padidino skirtumą tarp komandų iki aštuonių taškų – 16:8. Visgi kėlinio pabaigoje atsigavę turkai po Cedi Osmano realizuotų baudų metimų sumažino atsilikimą iki minimalaus – 20:19.

Antrajame kėlinyje JAV rinktinės krepšininkai sužaidė dar užtikrinčiau ir po Derricko White'o vizito prie baudų metimo linijos įgijo rekordinę taškų atsargą – 41:26. Turkijos rinktinė rankų nenuleido ir šį kartą, laimėję atkarpą 6:0 jie vėl sumažino deficitą iki taško – 53:52.

Užvirusi kova taškas į tašką tęsėsi iki pačio ketvirtojo kėlinio galo. Nė karto šiose rungtynėse nepirmavusi Turkija likus 12 sekundžių išsiveržė į priekį ir atrodė, kad pergalė jau jų kišenėje, tačiau tada tritaškį mesdamas varžovo pražangą išprovokavo Jaysonas Tatumas ir realizavęs du iš trijų metimų išplėšė pratęsimą – 81:81.

Per papildomą laiką vaizdas aikštelėje nepasikeitė, likus mažiau nei minutei JAV dar turėjo taško pranašumą, bet dvitškį su varžovo pražanga realizavęs Cedi Osmanas suteikė taško pranašumą turkams – 92:91.  Galiausiai pergalingus baudų metimus sumetęs Khrisas Middeltonas išplėšė dramatišką amerikiečių pergalę – 93:92.