D. Adomaitis po pergalės prieš „Nevėžį“ turėjo pastabų jaunimui © Pauliaus Žukausko nuotr.

Pirmojo „Betsafe-LKL“ rato pamoką išmokęs Vilniaus „Rytas“ (12-5) klaidų nekartojo ir pakovoti dėl dar vienos sensacijos Kėdainių „Nevėžiui“ (5-12) neleido.

Dainiaus Adomaičio auklėtiniai namuose iškovojo užtikrintą pergalę 90:71 (32:17, 20:19, 14:14, 24:21) ir pasiekė revanšą už lapkritį Kėdainiuose patirtą nesėkmę 65:68.

Po rungtynių su žiniasklaida kalbėjęs Adomaitis neliko visiškai patenkintas jaunimo pasirodymu.

„Džiugu savo arenoje pradėti metus su pergale. Džiaugėmės dėl jaunų žaidėjų, kad gauna laiko ir norėtųsi, kad dar geriau jį išnaudotų. Koncentracija komandos nuo pirmos sekundės buvo tai, ko ir norime.

Po ilgosios pertraukos norėjome duoti daugiau laiko jauniems žaidėjams, norisi, kad jie geriau žaistų kiekviename mače, tačiau suprantame, kad bus tų klaidų, nes tai yra proceso dalis. Manau, visai geros rungtynės“, – dėstė strategas.

„Varžovai buvo fiziškesni ir vyriškesni. Leidome jiems per gerai pasijausti pirmame kėlinyje. Bandėme gaudyti, bet nepagavome. Pirmas kėlinys mus nužudė“, – apgailestavo „Nevėžio“ vairininkas Marius Kiltinavičius.