Į naują kovą stojantis D. Adomaitis: „Negalime kalbėti apie jokią duobę“ © Pauliaus Žukausko nuotr.

Vilniaus „Rytas“ (1-2) antradienį ryte išvyko į Turkiją. Rytoj vakare vilniečių laukia ketvirtosios Europos taurės rungtynės.

„Ryto“ kelyje – taip pat vieną pergalę ir du pralaimėjimus turinti „Tofaš“ ekipa.

Vilniečiai praėjusią savaitę patyrė du pralaimėjimus iš tiek pat galimų, tačiau vyriausiasis komandos treneris Dainius Adomaitis nenori net girdėti kalbų apie duobę.

„Negalime kalbėti apie jokią duobę. Tiesiog reikia sužaisti visiems kaip komandai geras rungtynes, ką jau buvome padarę. Dabar ne kiekvienas žaidėjas sužaidžia taip, kaip gali. Tai yra trenerių darbas, turime nuteikti, kad išeitų į aikštę maksimaliai nusiteikę“, – pasakojo strategas.

Paklaustas apie būsimą oponentą, Adomaitis teigė: „Laukia patyręs varžovas, kuris savo gretose turi praėjusį sezoną Eurolygoje žaidusių krepšininkų. Jie baudžia už kiekvieną klaidą. Yra tokie žaidėjai kaip Lojeskis ir Williamsas.“

Paprašytas išskirti varžovų lyderį, Adomaitis paminėjo būtent Deviną Williamsą: „Jis yra 20 taškų žaidėjas. Jis dominuoja tiek po krepšiu, tiek iš distancijos. Jis yra ne tik geriausias šios komandos žaidėjas, bet ir visos Europos taurės. Jį stabdyti bus ne tik didelių žaidėjų darbas, bet ir visos komandinės gynybos.“

Puikias rungtynes su Kauno „Žalgiriu“ sužaidęs Marekas Blaževičius taip pat išvyko į Turkiją, kur jam Adomaitis yra numatęs svarbų vaidmenį.

„Rungtynės su „Žalgiriu“ parodė, kad Marekas yra mūsų geriausias gynėjas baudos aikštelėje. Mums taip yra svarbu, džiaugiamės dėl jo. Jis yra šio klubo ateitis ir kol kas pateisina viltis“, – pridūrė specialistas.

„Ryto“ ir „Tofaš“ akistata prasidės trečiadienį 20 valandą vakare. 

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos