D. Adomaitis apie pokyčius klube: „Mums tokios situacijos visai nepadeda“ © Pauliaus Žukausko nuotr.

Vilniaus „Ryto“ (15-7) krepšininkai pusantro kėlinio vargo su svečiais iš Pasvalio, tačiau tada surengė spurtą, po kurio nurūko tolyn ir, praktiškai nebesidairę atgal, iškovojo dar vieną pergalę „Betsafe–LKL“ čempionate, rašo lkl.lt.

Sostinės krepšininkai „Pieno žvaigždes“ (6-16) nugalėjo 97:89 (25:23, 27:19, 23:18, 22:29).

Po pergalės vilniečių treneris Dainius Adomaitis teigė, jog nėra patenkintas banguotu žaidimu.

„Žaidimas pasidarė vėl per daug banguotas. Kai susikrauname persvarą, privalome žaisti žymiai solidžiau, nedaryti tų klaidų, ypatingai gynyboje. Tai yra metikų komanda, bet vėl, pas mus dabar žaidžia jauni žaidėjai.

Aš eilinį kartą galiu pasakyti, kad žemai lenkiu galvą prieš žaidėjus. Kiekvienas žaidėjas atsiduoda, o tokioje situacijoje tai yra svarbiausia“, – svarstė D. Adomaitis.

Tuo tarpu Pasvalio komandos strategas Gediminas Petrauskas akcentavo, jog nepavyko rasti tinkamos gynybos sistemos.

„Tikrai, kažkiek pirmame kėlinyje dar buvome arčiau, bet paskui davėme persvarą ir sugrįžti sunku. Pas mus ta rotacija nėra didžiulė, bandėme skirtingas gynybas, bet neradome vienos gynybos, ties kuria galėtume užsikabinti.

Varžovų treneris iškart reaguoja ir baudžia mus ties tomis situacijomis. 97 praleisti taškai pasako viską apie rungtynes – gynyboje jos mums buvo tikrai prastos, nepanaudojome daug pražangų. Puolimas nebuvo blogas, žiūrint į visas rungtynes. Trečiojo kėlinio pirmoje pusėje žaidėme labai neagresyviai, mažiau aštrinome žaidimą, tada jie pabėgo“, – atviravo G. Petrauskas.