Buvęs „Ryto“ krepšininkas vedė „Panathinaikos“ į užtikrintą pergalę Eurolygoje © „Zumapress“ nuotr.

Beveik visą rungtynių laiką pirmavusi Atėnų „Panathinaikos“ (3/3) Eurolygos šeštojo turo rungtynėse iškovojo trečiąją pergalę. Lemiamo ketvirčio eigoje nepavejamai atitrūkęs Graikijos klubas namuose 86:70 (24:19, 18:19, 21:16, 23:16) susitvarkė su praėjusio sezono pirmenybių vicečempione Stambulo „Anadolu Efes“ (4/2).

„Panathinaikos“ į užtikrintą laimėjimą vedė buvęs Vilniaus „Ryto“ krepšininkas Tyrese'as Rice'as. Amerikietis aikštelėje praleido 21 minutę, per šį laiką jis į varžovų krepšį įmetė 18 taškų (3/4 dvitaškiai, 3/4 tritaškiai, 3/3 baudos), pridėjo 3 rezultatyvius perdavimus, atkovotą ir perimtą kamuolį bei surinko 23 naudingumo balus.

Svečių neišgelbėjo dar vieną puikų pasirodymą surengęs ekipos lyderis Shane'as Larkinas, kuris per per 32 žaidimo minutes pelnė 28 taškus (5/10 dvitaškiai, 4/6 tritaškiai, 6/8 baudos), atliko 3 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, išprovokavo 7 varžovų pražangas ir surinko 30 efektyvumo balų.

„Panathinaikos“: Tyrese'as Rice'as 18 tšk., Ioannis Papapetrou 14 tšk., Nickas Calathesas (10 rez. perd.) ir Jimmeris Fredette'as po 11 tšk., Georgios Papagiannis (7 atk. kam.) 10 tšk., Deshaunas Thomsasas (5 atk. kam.) 9 tšk.

„Anadolu Efes“: Shane'as Larkinas 28 tšk., Chrisas Singletonas (11 atk. kam.) 13 tšk., Krunoslavas Simonas (6 atk. kam.) 11 tšk., Bryantas Dunstonas (5 atk. kam.) 8 tšk.