Vilniaus „Rytas“ (8/5) pamažu atsigauna po koronaviruso problemų. Sostinės ekipa namuose 105:81 (19:21, 31:16, 24:31, 31:13) nugalėjo Prienų „CBet“ (4/9).

Vilniečiai lieka 3-oje pozicijoje „Betsafe-LKL“ turnyrinėje lentelėje. Per praeitas penkias rungtynes vos kartą laimėję vilniečiai kovoje dėl 2-osios pozicijos turi laukti „Lietkabelio“ (7/3) klaidų.

Prieniškiai pralaimėjo 6 kartą iš eilės ir lieka 7-ti. „Rytui“ Andrew Goudelockas pelnė 23 taškus.

Lietuvos vicečempionai ženkliu pranašumu laimėjo kovą dėl kamuolių (48:31).

Įsibėgėjus sezonui užstrigusi vilniečių toliašaudė artilerija šiose rungtynėse parodė, ko yra verta (13/26 trit., 50 proc.).

Prieniškiams Mindaugas Sušinskas pelnė 25 taškus. Puolėjui tai rezultatyviausios „Betsafe-LKL“ karjeros rungtynės.

„CBet“ sėkmingai pradėjo rungtynes (19:21), tačiau antrajame kėlinyje vilniečiai įspūdingai perėmė iniciatyvą. 7:0 spurtavę šeimininkai antrajame kėlinyje įgijo dviženklį pranašumą (34:24). Vienu metu 17 taškų pranašumą laikę vilniečiai į pertrauką išėjo užtikrinti (50:37).

Trečiajame kėlinyje emocijos veržėsi per kraštus. Už replikas teisėjams technine pražanga nubaustas „Ryto“ kapitonas Arnas Butkevičius, o tuo nepatenkintas vyr. treneris Donaldas Kairys puolė į aikštės vidurį aiškintis su teisėjais. Teisėjai už tokį poelgį išrašė diskvalifikacinę pražangą. Prieniškiai tuo pasinaudojo – sukurpė 9:0 spurtą (62:58).

Įspaustas į kampą „Rytas“ nesutriko. Prieniškiams ketvirtajame kėlinyje ėmė stigti jėgų, o vilniečiai didino tempą. Mindaugas Girdžiūnas perėmė kamuolį ir užbaigė ataką taškais (86:73). Prieniškiams ties šiuo momentu kapituliavo.

„Rytas“: A. Goudelockas 23 (6 atk. kam., 28 naud. bal.), Martynas Echodas 16 (9 atk. kam., 28 naud. bal.), Maurice'as Ndouras ir Ryanas Boatrightas po 13 taškų.

„CBet“: M. Sušinskas 25 (5/7 trit., 25 naud. bal.), Dominykas Domarkas 15 (5/7 trit.), Einaras Tubutis 14, Marquisas Wrightas 13 taškų.