„B Tribūna“ prakalbo apie boikotą ir pažadėjo įspūdingiausią derbį

„B Tribūna“ prakalbo apie boikotą ir pažadėjo įspūdingiausią derbį 3 7 2020-02-14 18:28 © „B tribūna“ nuotr.

Aktyviausia Vilniaus „Ryto“ sirgalių grupuotė „B Tribūna“ socialiniame tinkle aprašė savo kelionės į NKL lygos rungtynes Kaune įspūdžius bei pažadėjo įspūdingą reginį kovo 21 dienos mače Vilniuje tarp „Perlo“ ir „Žalgiris-2“ klubų.

„B Tribūna vis dar boikotuoja LKL‘o rengiamas rungtynes su Kauno „Žalgiriu“ dėl dviejų pagrindinių priežasčių:

1. Nelogiškų baudų ir persekiojimų dėl necenzūrinių skanduočių (nes šmeižtas, metami kaltinimai dėl korupcijos ar perkamų teisėjų iš Utenos "Juventus" direktoriaus lygai daro mažesnę žalą nei skanduotė su žodžiu šūdas ar kurwa).
2. Tinkamų sąlygų aktyviems fanams užtikrinimo tiek Kauno „Žalgirio“, tiek Siemens arenose. Dėl to turėtų būti suinteresuoti abu klubai.

Dėl to NKL‘o kovos tarp vilniečių ir kauniečių mums įgauna dar didesnę prasmę. Negalėjome jaunimo palaikyti savaitgalį vykusiame Eurolygos atrankiniame turnyre, todėl nusprendėme apsilankyti Kaune šiose rungtynėse. Nors ir anksčiau duodavome jaunimui dopingo Vilniuje, bet tai tapo mūsų pirmąja išvyka Nacionalinėje Krepšinio Lygoje.

Likus valandai iki rungtynių pasiekiame pasakiško grožio Kauno rajoną, kuriame įsikūrusi Kaustos salė. Apie pusvalanduką pažindinamės su rajono gatvėmis ir kiemais, jie pakankamai tuštoki... Šiek tiek sušalę nusprendžiame, jog jau metas judėti į areną. Atėję į tuščią treniruočių salę keliaujame link įprasto Kauno Žalgirio fanų grupės Green White Boys sektoriaus. Ten įsikuriame ir užtraukiame kelis gabalus, į aikštę žengę Ryto jaunuoliai spinduliuoja džiaugsmu ir jų šypsenos rodo, kad mūsų apsilankymo jie nesitikėjo. Žinojome, kad jiems bus labai sunku, vis tik Ąžuolas su Augustu iškeliavo į JAV, o Andreas yra patyręs traumą. Progų pasireikšti gavo kiti, į aikštę grįžo pasiilgtas Tubutis. Rungtynės prasideda ir arenoje skamba tik Rytą bei Vilnių šlovinančios dainos.

Antro kėlinio pradžioje kitame balkono gale pradeda šmėžuoti veidai. Taip, mokykloje pasibaigus klasės valandėlei, pasirodo kažkokia sirgalių grupė! Kadangi jie neturi jokios vėliavos, tai sunku suprasti, kokie tai gerbėjai, bet akivaizdu, jog jie palaiko Žalgirį, todėl galime juos pavadinti Žalgirio fanais. Kartu su jais į areną atkeliauja FARŲ filmavimo grupė. Vakarėlis kaista.

Apsikeičiame maloniais pasveikinimais, varžovų gretose negalime nepastebėti vyruko, kuris vilki Ryto spalvų džemperį, bet kartu su kolegomis cypauja apie tai, kokios tos spalvos baisios. Aikštėje mūsiškiai atiduoda visas jėgas, matome tai jų veiksmuose ir galime didžiuotis jų kova. Patirtas pralaimėjimas negali mūsų nei nutildyti, nei nuliūdinti – šitas reikalas yra ne apie tai. Padėkojame vyrukams, jie - mums, ir pažadame, kad šį sezoną dar susitiksime.

Dar vienas derbis laukia kovo 21 dieną, Vilniuje. Ir jis bus įspūdingiausias. Ruoškitės“, - rašė „B Tribūna“.

3 7

Komentarai (0)