„B Tribūna“: mes išmokome pralaimėti ir blaiviai žiūrėti į situaciją © lkl.lt nuotr.

Aktyviausi Vilniaus „Ryto“ ekipos fanai neketina smerkti komandos po dar vieno nesėkmingo sezono FIBA Čempionų lygos turnyre.

Savo nuomonę vilniečiai išdėstė socialiniame tinkle.

„Naujieji metai prasidėjo ne taip kaip tikėjosi „Ryto“ fanai. Pralaimėjimas namuose (prieš Atėnų „Peristeri“) buvo be galo skaudus. Ir netgi ne dėl rungtynių svarbos, o dėl to kaip išėjome į aikštelę.

Gynyboje susitarimai neveikė, o agresyvumo stoka ne kartą privertė kilstelėti antakį. Komanda tądien nebuvo verta tokio palaikymo, kurį gavo taip žaisdama.

Iki pat paskutinių minučių dainuojanti ir stovinti arena yra kažkas iš fantastikos srities. Visi plojimai turi keliauti prie to prisidėjusiems. Į atsakomąsias rungtynes Atėnuose išsiruošė du rytfaniai. Ko tikėtis šioje arenoje jau žinojome iš praėjusio sezono. Maža arena, su dainingais ultrasais, priotetizuojančiais futbolo komandos palaikymą, bet dažnai apsilankantys ir krepšinyje.

Su savomis emocingomis provokacijomis, bet be didesnių kylančių grėsmių. Dar viena įsimintina europinė išvyka, aplankant klubą, turinti savas tradicijas ir aktyvią bendruomenę. Na, o aikštėje viską matėte patys.

Šįkart dėl pastangų gynyboje turbūt negalima turėti priekaištų niekam. Labiausiai apmaudu, kad tokį rezultatą lėmė psichologiniai aspektai. Žinome, kad ši komanda gali, ir žais geriau.

Bet pralaimėjimas ir europinio sezono pabaiga šiandien yra širdį veriantis rezultatas. Liūdna, skaudu ir apmaudu.

Bet. Bet nenorime, kad tai taptų nenustojančios kritikos, trenerių ar žaidėjų atžvilgiu, lavina. Per tiek metų, manome, kad mes išmokome pralaimėti ir blaiviai žiūrėti į situaciją. Net ir po tokių nuopolių išliekame kartu, nes tikime. Tikime, kad esame daugiau nei tik komanda.

Tikime, kad nesame saviškius ėdanti toksiška bendruomenė. Palikime tai kitiems. Sezoną galėsime apibendrinti vasarą, o dabar atsiraitojame rankoves ir toliau ruošiamės vietinėms batalijoms. Mes kitokie nei visi ir tai mus vienija. Parodykime tą jau šį šeštadienį. Būk kartu ir apginkime juodai baltai raudonų garbę prieš atvykėlius be miesto“, – rašė „B Tribūna“.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos