Atmosferą arenoje įvertinęs D.Bičkauskis: „Turime gerus šansus eiti toliau“ © Pauliaus Žukausko nuotr.

Vilniaus „Ryto“ komanda Europos taurėje 99:83 palaužė B grupės turnyro lentelės kaimynę Bursos „Tofaš“ ekipą bei dar labiau sustiprino savo šansus iškovoti kelialapį į „Top-16“ etapą.

Po rungtynių žurnalistų kalbintas „Ryto“ atakų organizatorius Dovis Bičkauskis atskleidė, jog šį laimėjimą apkartino nepasiektas taškų skirtumas galėjęs užtikrinti vietą kitame Europos taurės etape.

„Pirminis uždavinys buvo laimėti rungtynes 21 taško persvara. Iš pradžių žaidėme labai gerai – sekėsi tiek gynyboje, tiek puolime. Po dviejų kėlinių akcentavome, jog turime išsaugoti pranašumą, bet to nepadarėme, varžovai sugebėjo sugrįžti.

Buvo kitas variantas – laimėti didesniu nei 11 taškų skirtumu ir mums tą pavyko padaryti. Žinoma, dabar esame šiek tiek priklausomi nuo kitų varžovų, tačiau vis dar turime gerus šansus eiti toliau“, – apibendrino susitikimą D.Bičkauskis.

Milžinišką pranašumą po dviejų kėlinių susikrovę vilniečiai per trečiojo kėlinio pirmą pusę nepelnė nė taško, o puolime sužibę „Tofaš“ krepšininkai laimėjo atkarpą 17:0 ir sumažino skirtumą iki 9 taškų. Paklaustas apie šio spurto priežastis D.Bičkauskis išskyrė per daug skubotus metimus.

„Galbūt šiek tiek buvo ir nesusikaupimo, tuo metu truputį trūko ir fortūnos, varžovai pajautė metimą ir užsikabino. Žinoma, mums nepadėjo ir skuboti metimai“, – ieškojo prastos atkarpos priežasčių „Ryto“ įžaidėjas.

Dvikovoję su „Tofaš“ šeimininkai sulaukė ir aktyvaus sirgalių palaikymo. Po rungtynių „Ryto“ gynėjas pabrėžė ir „Siemens“ arenoje kurto palaikymo svarbą komandos rezultatams.

„Mūsų fanai visada būna puikūs, bet šį kartą atmosfera arenoje buvo nepakartojama, ypatingai „B Tribūna“. Jie visada mus palaiko, stengiasi užvesti visą areną ir tą padaryti pavyksta. Tas triukšmas įbaugina varžovus, o mus – užveda. Be sirgalių mes nebūtume iškovoję tiek pergalių, tas energijos užtaisas stumia į priekį“ – dėkojo sirgaliams D.Bičkauskis.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos