„Anadolu Efes“ sudavė dar vieną smūgį puolime strigusiam „Real“ © „Anadolu Efes SK“ nuotr.

Praėjusią savaitę Kaune pirmąjį sezoną pralaimėjimą patyrusi Madrido „Real“ (2-2) komanda nurijo dar vieną karčią piliulę.

Ketvirtajame Eurolygos reguliariojo sezono rate Stambulo „Anadolu Efes“ (3-1) ekipa 76:60 (15:11, 14:20, 27:19, 20:10) nugalėjo puolime tik savo paties šešėlyje buvusią Ispanijos komandą.

Madrido „Real“ rungtynes pradėjo galingu spurtu – trys tritaškiai nulėmė 9:0 atkarpą, tačiau praėjusio sezono finalininkai nepalūžo ir sugebėjo laimėti pirmąjį ketvirtį.

„Baltieji“ antrajame kėlinyje pagerino savo žaidimą ir jau surinko 20 taškų, tačiau po pertraukos savo taisykles primetė „Anadolu Efes“ krepšininkai – jie trečiajame kėlinyje į „Real“ krepšį „įsūdė“ 27 taškus.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Real“ dar bandė grįžti į rungtynes, tačiau itin blankus žaidimas puolime ir daug prarastų kamuolių kainavo antrąją nesėkmę šiame Eurolygos sezone.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė Krunoslavas Simonas ir Bryantas Dunstonas, surinkę po 17 taškų. Dar 13 pridėjo Chrisas Singletonas, kuris iki tol nebuvo peržengęs net 2 taškų žymos per rungtynes.

„Real“ gretose rezultatyviausiai sužaidė Sergio Llullas, į savo sąskaitą įsirašęs 14 taškų.

„Anadolu Efes“: Krunoslavas Simonas (5/9 dvit., 2/4 trit., 9 atk. kam., 23 naud. bal.) ir Bryantas Dunstonas (8/10 dvit., 8 atk. kam., 27 naud. bal.) po – 17, Chrisas Singletonas 13 (2/4 dvit., 2/3 trit.), Vasilije Micičius 12.

„Real“: Sergio Llullas 14 (3/6 trit.), Gabrielis Deckas 10 (2/4 trit.) ir Jordanas Mickey (4/6 dvit., 8 atk. kam.) po – 10, Rudy Fernandezas 9.