„Anadolu Efes“ išsivežė pergalę iš Valensijos © „BC Chimki“ nuotr.

Ketvirtajame kėlinyje atitrūkusi Stambulo „Anadolu Efes“ (2/1) įsirašė antrąją pergalę Eurolygoje. Vicečempionai išvykoje 83:78 (23:27, 16:19, 30:17, 14:15) palaužė Valensijos „Basket“ (0/3) ekipą.

Turkijos klubą į pergalę vedė beveik be keitimų rungtyniavęs Simonas Krunoslavas. Jis per 34 aikštelėje praleistas minutes pelnė 19 taškų (7/8 dvitaškiai, 1/5 tritaškiai, 2/2 baudos), atkovojo 5 kamuolius bei atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Valensijos komandoje išsiskyrė arti dvigubo dviženklio buvęs Bojanas Dubljevičius, kuris per 31 minutę į varžovų krepšį įmetė 22 taškus (9/11 dvitaškiai, 1/5 tritaškiai, 1/1 bauda), atkovojo 7 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 27 naudingumo balus.

„Basket“: Bojanas Dublevičius (7 atk. kam.) 22 tšk., Samas Van Rossomas (5 atk. kam., 5 rez. perd.) 14 tšk., Brockas Motumas 11 tšk., Alberto Abalde (6 atk. kam.) 7 tšk.

„Anadolu Efes“: Simonas Krunoslavas (5 atk. kam.) 19 tšk., Vasilije Micičius (12 rez. perd.) ir Alecas Petersas (7 atk. kam.) po 15 tšk., Shane'as Larkinas 13 tšk., Bryantas Dunstonas (7 atk. kam.) 10 tšk.