„Anadolu Efes“ Eurolygoje pasiekė 10-tą pergalę iš eilės © „Anadolu Efes SK“ nuotr.

Stambulo „Anadolu Efes“ išvykoje nugalėjo Roko Giedraičio Atstovaujamą Berlyno ALBA ekipą ir pasiekė 10-tą pergalę iš eilės stipriausiame senojo žemyno turnyre.

E. Atamano treniruojama ekipa 99:86 (32:21, 19:26, 29:1821:20) nugalėjo Berlyno ALBA ir dar labiau įsitvirtino pirmoje turnyrinės lentelės vietoje.

Rokas Giedraitis 24 žaidimo minutes išnaudojo efektyviai ir pelnė 17 taškų (2/9 trit., 4/6 dvit., 3/6 baud.) ir atkovojo 2 kamuolius.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai rungtyniavo buvęs žalgirietis Vasilije Misičius, kuris per 36 minutes pelnė 23 taškus (2/2 trit., 4/5 dvit., 9/9 baud.) atkovojo 5 kamuolius ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

Turkijos ekipa nuo pat pirmų rungtynių minučių dominavo aikštelėje ir jau pirmajame kėlinyje susižėrė 11 taškų persvarą bei pergalės iš rankų nebepaleido.

Anadolu Efes“: Vasilije Micičius 23, Adrienas Moermanas 19, Rodrigue‘as Beaubois 15, Krunoslavas Simonas 11.

ALBA: Martinas Hermannssonas 19, Rokas Giedraitis 17, Marcusas Erikssonas 14, Nielsas Giffey 13, Luke‘as Sikma 9.