A.Butkevičius: „Blogiausia, kad mūsų klaidos pasikartoja“ © Pauliaus Žukausko nuotr.

Sekmadienį „Siemens“ arenoje vykusioje Lietuvos krepšinio lygos (LKL) lyderių akistatoje antrame kėlinyje subyrėjęs Vilniaus „Rytas“ 70:88 nusileido čempiono titulą ginančio Kauno „Žalgirio“ krepšininkams.

Po rungtynių pralaimėjimo priežastis vardinęs sostinės klubo vicekapitonas Arnas Butkevičius išskyrė agresyvumo trūkumą ir per dažnai daromas klaidas, kurios daromos jau kelintame mače.

„Galima įvardinti daug dalykų. Visų pirma netinkamai atsakėme į varžovų agresyvumą. Kažkiek bandėme į tai atsakyti, bet būdami bonuse padarydavome kvailas pražangas, kurios leido „Žalgiriui“ rinkti taškus nuo baudų metimo linijos, nors jie dar nė nesikėsino mesti. Kitas dalykas – leidome veržtis tą gerai darantiems žaidėjams, tie, kurie norėjome, kad nemestų – metė. Susidėjo daug smulkių dalykų ir tas lėmė tokį didelį skirtumą“, – teigė „Ryto“ krepšininkas.

Nors LKL čempionate pralaimėjimas „Žalgiriui“ vilniečiams yra pirmasis, bet Europos taurėje „Rytas“ patyrė du pralaimėjimus paeiliui. Kiek anksčiau išvykoje buvo nusileista Limožo CSP klubui, o antradienį patirtas pralaimėjimas namuose Belgrado „Partizan“ ekipai. Paklaustas ar šios nesėkmės neatsiliepė komandos mikroklimatui „Ryto“ puolėjas iš karto nuvijo blogas mintis į šalį ir papasakojo ko ekipai trūksta siekiant sugrįžti į pergalių kelią.

„Mikroklimatui tikrai neatsiliepia, pralaimėjimai yra darbo dalis, bet, aišku, stengiamės lipti iš tos duobės, ištaisyti daromas klaidas, kurių vis dar išlieka nemažai, ir blogiausia, kad jos pasikartoja. Žinoma, buvo ir gerų dalukų, o kas liečia klaidas, kiekvieną dieną dėliojame akcentus, jas taisome, tik norėtųsi, kad šis procesas vyktų greičiau“, – kalbėjo A.Butkevičius.

BASKET.LT

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos