A. Marčiulionio kontrakte – sąlyga dėl žaidimo laiko aikštėje

A. Marčiulionio kontrakte – sąlyga dėl žaidimo laiko aikštėje 1 0 2020-11-15 12:10 © fiba.com/championsleague.basketball nuotr.

Vilniaus „Ryto“ vyr. treneris Donaldas Kairys turi laviruoti gana sudėtingoje situacijoje.

Sostinės komanda yra pasirašiusi išskirtinį kontraktą su jaunuoju talentu Augustu Marčiulioniu, o sutartyje yra ryški viena sąlyga.

Kaip teigia lrytas.lt žurnalistas Laurynas Ribakas, 18–metis 193 cm ūgio įžaidėjas kiekviename „Ryto“ mače aikštėje privalo praleisti bent 12 minučių.

Sezono pradžioje ši sąlyga buvo sunkiai įgyvendinama ir tuomet žaidėjo pusė pradėjo reikšti nepasitenkinimą, nes krepšininkas tik dviejuose LKL mačuose iš aštuonių buvo peržengęs šią ribą.

Tiesa, vakarykščiame susitikime Utenoje A. Marčiulionis rungtyniavo net 20 minučių bei sužaidė naudingiausias rungtynes karjeroje – 9 taškai, 5 perimti kamuoliai ir 18 naudingumo balų.

Tai galėjo įtakoti ir situacija įžaidėjų grandyje – išvykus Demetriusui Jacksonui, jo įpėdinis Ryanas Boatrightas Vilniuje dar nepasirodė. Ar sulauks A. Marčiulionis pakankamai žaidimo laiko ir ateityje, kol kas neaišku.

Talentingas krepšininkas turi sutartyje numatytą galimybę po šio sezono išvykti studijuoti ir žaisti JAV.

1 0

Komentarai (0)