Žvėrišką pasirodymą surengęs Mirotičius atvedė „Barcą“ į dramatišką pergalę © Zumapress nuotr.

Iš NBA grįžęs Nikola Mirotičius ir toliau įrodinėja, kad jam šį sezoną Europoje lygių krepšininkų nebus.

Ispano atstovaujama „Barcelona“ (3-1) Ispanijos pirmenybių rungtynėse po dramatiškos kovos 97:94 (27:23, 25:23, 22:26, 23:22) palaužė Valensijos „Basket“ (2-2) ekipą.

Mirotičius ant parketo praleido 31 minutę ir surinko 33 taškus – 6/9 dvit., 4/9 trit., 9/11 baud. metimai. Krepšininkas taip pat atkovojo ir perėmė po 5 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus bei surinko 43 naudingumo balus.

Šiek tiek blankesnis rungtynes po ilgos pertraukos turėjo Brandonas Daviesas, per 20 minučių įmetęs 8 taškus.

Varžovų gretose spindėjo Jordanas Loydas, surinkęs 30 taškų ir užfiksavęs 37 naudingumo balus.

„Barcelona“: Nikola Mirotičius 33 (6 rez. perd., 5 per. kam., 5 atk. kam., 43 naud. bal.), Malcolmas Delaney 13, Victoras Claveras 11, Kyle’as Kuricas 10, Adamas Hang ir Brandonas Daviesas po 8.

„Valencia“: Jordanas Loydas 30 (37 naud. bal.), Bojanas Dubljevičius 19, Quino Colomas 11.

Pergalę Ispanijos pirmenybėse taip pat pasiekė Arnoldo Kulbokos atstovaujama Bilbao „RETAbet“ (3-1), kuri 79:75 (18:14, 24:26, 15:15, 22:20) įveikė trečią kartą šiame sezone suklupusią Vitorijos „Baskonią“ (1-3).

Nugalėtojų garbę gynęs Kulboka per aikštėje praleistas 22 minutes surinko 7 taškus (2/2 dvit., 1/5 trit.).