Ž.Urbonas: Ž.Skučas aikštėje darė puikius dalykus, jam leisiu „sudurniuoti“

Ž.Urbonas: Ž.Skučas aikštėje darė puikius dalykus, jam leisiu „sudurniuoti“ 0 0 2019-11-16 20:08 © Pauliaus Žukausko nuotr.

Utenos „Juventus“ komanda įsirašė ketvirtą pergalę LKL čempioante, šeštadienį rezultatu 88:75 namuose nugalėjusi Alytaus „Sintek-Dzūkiją“.

Po mačo uteniškių strategas Žydrūnas Urbonas kalbėjo:

„Prieš rungtynes buvo neramu, nes N.Giga gavo traumą - treniruotės metu pasitempė raumenį. Likome su vienu Juliumi Juciku, kuriam prieš tai nebuvo patys geriausi laikai.

Ž.Skučas turėjo žaisti vidurio puolėju. Sakykime, tokia avarinė situacija.

„Dzūkija“ yra tokia komanda, kuri turi didelių žmonių - Pekovičių, Dimšą, Jomantą, Mclane'ą. Aišku, padarėme korekcijas ir susitvarkėme.

Smagu, kad pagaliau Julius sužaidė. Vyras, kaip Halkas, davė mums naudos ir puolime atkovojo penkis kamuolius. Jucikas yra lėtesnis ir jis lėčiau užsikuria, todėl reikėjo laukti pirmojo LKL rato pabaigos, kad sužaistų.

Žinoma, Ž.Skučas užtikrintai rungtyniavo ir aikštėje darė puikius dalykus. Na, vieną kartą „nutrūko“, bet jam taip reikia. Per rungtynęs puolėjas turi vieną kartą „sudurniuoti“ ir jam reikės leisti sykį taip daryti“, - kalbėjo Ž.Urbonas.

0 0

Komentarai (0)