Ž.Urbonas: „Rungtynių pradžioje žaidėme lyg su karšta bulve“ © STOP kadras

Pirmąją pergalę naujajame Lietuvos krepšinio lygos (LKL) sezone iškovojo ir Utenos „Juventus“ klubas, kuris antrojo turo rungtynėse 86:60 nepaliko šansų savo žiūrovų akivaizdoje rungtyniavusiems Šiaulių „Šiauliams“.

Į žurnalistų klausimus atsakinėjęs Utenos komandos vyriausiasis treneris Žydrūnas Urbonas kukliai pasidžiaugė laimėjimu ir dar kartą pridūrė, kad jo auklėtiniams reikia laiko susižaidimui.

„Pirmąjį kėlinį pradėjome panašiai kaip su „Neptūnu“ – jautėsi dar įtampa. Nauji žaidėjai, nauja komanda. Aš dar dabar galvoju, kad mums reikia kone pirmojo rato, kad pasidarytume ko nori mūsų trenerių štabas. Tik tada aš galėsiu pasakyti kiek mes turime to talento.

Rungtynių pradžioje žaidėme lyg su karšta bulve – bėgame, griūname, kažkas kažkur kažką daro. Po minutės nusiraminome, pagavome ritmą, žaidėme taip, kai norėjome žaisti bent jau gynyboje. Puolime dar buvo šiokių tokių nesąmonių, bet kažkas gavosi.

Žinoma, malonu, pirmoji pergalė, viskas gerai, bet mus reikia dar daug dirbti. Iš kitos pusės tai yra labai gerai, nes negali sakyti, kad viskas buvo gerai, kadangi tada reiktų imti čempionų žiedus ir baigti sezoną“, – juokaudamas komentavo pergalingą mačą Ž.Urbonas.