„Žalgiris“ triumfavo Prancūzijoje © zalgiris.lt nuotr.

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai iškovojo pirmąją šio Eurolygos sezono pergalę išvykoje. Kazio Maksvyčio auklėtiniai Prancūzijoje rezultatu 93:76 (22:24, 28:22, 19:21, 24:9) įveikė Vilerbano ASVEL ekipą ir po 7 rungtynių savo sąskaitoje turi 4 pergales.

Dvikovą taikliu dvitaškiu pradėjo Keenanas Evansas, o Lukas Lekavičius ir Kevarriusas Hayesas surinko po keturis taškus – 10:10. Po K.Evanso perdavimo K.Hayesas įdėjo iš viršaus, Tyleris Cavanaugh taikliai metė iš toli, K.Evansas realizavo tris baudų metimus, dvitaškiu iš po krepšio pasižymėjo Laurynas Birutis, o Tomas Dimša taškus rinko nuo baudų metimo linijos – 22:24.

L.Birutis įmetė baudos metimą, K.Evansas sumetė du, o T.Dimša smeigė du tritaškius ir surengė aštrų reidą po krepšiu – 33:28. Ignas Brazdeikis du taškus surinko metimais nuo baudų linijos, dvitaškį iš po krepšio įmetė L.Birutis, o taikliu metimu T.Cavanaugh užbaigė greitą ataką – 39:31. Šešis taškus iš eilės surinko L.Lekavičius, dar vieną tolimą metimą realizavo T.Dimša, o I.Brazdeikis kėlinį užbaigė dviem taikliais baudų metimais – 50:46.

Du dvitaškius po pertraukos sumetė E.Ulanovas, vieną įmetė I.Brazdeikis, T.Dimša vėl pataikė iš toli, o L.Birutis įmetė tris baudų metimus – 62:62. T.Dimša smeigė nelengvą tolimą metimą, L.Lekavičius realizavo du baudų metimus, o du taškus iš po krepšio įsirašė E.Ulanovas – 69:67.

Pirmuosius savo taškus dvitaškiu metimu pelnė Rolandas Šmitas, du taškais pasibaigusius reidus į baudos aikštelę surengė L.Lekavičius, o K.Evansas įmetė dvitaškį su pražanga – 78:72. Arnas Butkevičius pataikė tritaškį iš kampo, reidą po krepšiu dvitaškiu vėl užbaigė T.Dimša, E.Ulanovas realizavo du baudų metimus,  po du taškus dar pelnė K.Evansas ir I.Brazdeikis, o dviem dvitaškiais susitikimą uždarė E.Ulanovas – 93:76

„Žalgiris“: T.Dimša 21, L.Lekavičius 16, E.Ulanovas 12, K.Evansas 12 (7 atk.kam., 8 rez. perd.), L.Birutis 8, I.Brazdeikis 8, K.Hayesas 6 (7 atk. kam., 5 blk.), T.Cavanaugh 5, A.Butkevičius 3, R.Šmitas 2.

ASVEL: J.Mathews 15, A.Noua 12, N.De Colo 11.