„Žalgiris“ – sutriuškintas Madride © zalgiris.lt nuotr.

Kauno „Žalgirio“ (13/11) krepšininkai gavo skaudžią pamoką 24-ojo Eurolygos turo rungtynėse. Kazio Maksvyčio auklėtiniai išvykoje rezultatu 69:96 (24:22, 14:31, 14:23, 17:20) pralaimėjo Madrido „Real“ (17/7) ekipai.

Isaiah Tayloras ir Rolandas Šmitas susitikimą pradėjo taikliais tritaškiais, o Ignas Brazdeikis surinko septynis taškus iš eilės – 13:13. Kevarriusas Hayesas ir Laurynas Birutis įmetė po dvitaškį, dar du taškus pridėjo I.Brazdeikis, keturiais pasižymėjo Tomas Dimša, o Arnas Butkevičius įmetė baudos metimą – 24:22.

Tašką nuo baudų metimo linijos įsirašė L.Birutis, A.Butkevičius taikliai metė iš toli, tačiau daugiau nei tris minutes taškų pelnyti negalėję žalgiriečiai jau vijosi varžovus – 27:39. Baudos metimą vėliau realizavo Edgaras Ulanovas, Lukas Lekavičius smeigė tritaškį, o komandą gelbėti mėginęs I.Brazdeikis pelnė dar septynis taškus – 38:53.

Po pertraukos penkis taškus surinko L.Lekavičius, E.Ulanovas sumetė du baudų metimus, bet varžovai tolo – 45:72. Per likusią kėlinio dalį po dvitaškį pataikė K.Hayesas ir T.Dimša, o A.Butkevičius kėlinį uždarė trijų taškų vertės metimu – 52:76.

Dvitaškį įmetė A.Butkevičius, savo taškų sąskaitas atsidarė Dovydas Giedraitis ir Achille Polonara, o R.Šmitas surinko keturis taškus – 62:84. Metimu iš po krepšio pasižymėjo L.Birutis, o dvikovos pabaigoje I.Tayloras dar sumetė penkis taškus iš eilės – 69:96.

„Žalgiris“: I.Brazdeikis 16, I.Tayloras 8, L.Lekavičius 8, A.Butkevičius 8 (2 per. kam.), R.Šmitas 7, T.Dimša 6, L.Birutis 5, K.Hayesas 4, E.Ulanovas 3, A.Polonara 2 (6 atk. kam.), D.Giedraitis 2, K.Lukošiūnas 0.

„Real“: D.Musa 17, W.Tavaresas 16, G.Deckas 12, N.Williamsas-Gossas 12.