„Žalgiris“ sėkmingai veda derybas su Europos Z. LaVine'u

„Žalgiris“ sėkmingai veda derybas su Europos Z. LaVine'u 1 0 2021-01-26 12:31 © fiba.com/championsleague.basketball nuotr.

Kauno „Žalgiris“ aktyviai domisi pajėgiais krepšininkais, kuriais galėtų jau kitame sezone sustiprinti ekipos sudėtį.

Pranešama, kad LKL čempionų akiratyje atsidūrė „Nanterre 92“ žvaigždė Isaia Cordinier.

24–erių 196 cm ūgio prancūzas tiesiog žiba Europos taurės turnyre ir per mačą pelno po 15,1 taško ir atkovoja po 4,6 kamuolio.

„Sunkiai prisimenu atletiškesnį ir lengviau nuo žemės kylantį krepšininką. Jis atrodo žymiai smulkesnis nei jo ūgis (196 cm), bet jis kyla įspūdingai.

Tiesa, nenorėčiau jo matyti kaip žaidimo kūrėjo. Teoriškai Isaia gali pakeisti Marių Grigonį, tačiau neatstos jo kūrybiškumo. Cordinier stiprybės yra visai kitos.

Juo domisi nemažai Eurolygos komandų – Tel Avivo „Maccabi“, Vilerbano ASVEL, Ispanijos klubai. „Žalgiris“ taip pat yra susidomėjęs ir girdžiu daug skirtingos informacijos, pavyzdžiui, kad kauniečiai tik dar domisi ar kad jie yra per žingsnį nuo sutarties sudarymo“, – tinklalaidėje „Urbonusas“ sakė žurnalistas Donatas Urbonas.

„Man jo geriausi epizodai primena tarsi Europos Zachą LaVine'ą. Tiesa, Cordinier dažniausiai veržiasi į dešinę pusę, o į kairę – labai retai, metimas po driblingo nėra geras. Prancūzas yra „karštas“ ir šnekus žaidėjas. Tačiau jo įspūdingi epizodai turėtų patikti žiūrovams, jis yra tikra „highlightų“ mašina“, - aiškino žurnalistas Rokas Pakėnas.

1 0

Komentarai (0)