„Žalgiris“ pripažino turkų pranašumą

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai dvigubą Eurolygos savaitę baigė be pergalių. Jure Zdovco auklėtiniai „Žalgirio“ arenoje rezultatu 71:85 (19:23, 11:18, 10:24, 31:20) nusileido Stambulo „Anadolu Efes“ ekipai.

Kauniečiai susitikimo pradžioje pralaimėjo atkarpą 0:7, tačiau nesutriko. Tyleris Cavanaugh ir Joshas Nebo įmetė dvitaškius, Tai Websteris pataikė iš toli, o Janis Strelniekas išlygino rezultatą – 9:9. Vidutinio nuotolio metimu ir dėjimu iš viršaus pasižymėjo J.Nebo, o beveik trijų minučių taškų badą nutraukė Artūro Milaknio ir Luko Lekavičiaus tritaškiai – 19:23.

Antrame ketvirtyje žalgiriečiai rimtai strigo puolime, o varžovai tuo pasinaudojo ir įgijo dviženklį pranašumą. Dvitaškį iš kampo pataikė Marekas Blaževičius, su atakai skirto laiko pabaiga atšokęs nuo varžovo taikliai metė T.Cavanaugh, Edgaras Ulanovas surinko keturis taškus iš eilės, o A.Milaknis smeigė tritaškį – 30:41.

Po pertraukos šeimininkai taškų nepelnė daugiau nei tris minutes ir leido varžovams susikrauti dvi dešimtis taškų siekiantį pranašumą – 30:51. Tuomet du taškus įsirašė J.Nebo, vidutinio nuotolio metimą įmetė A.Milaknis, o T.Cavanaugh surinko penkis taškus iš eilės – 40:65.

Sėkmingą reidą į baudos aikštelę surengė L.Lekavičius, per varžovo rankas dvitaškį įmetė Nielsas Giffey, T.Cavanaugh surinko aštuonis taškus, o deficitą dar labiau sumažino A.Milaknio tritaškis greitoje atakoje – 55:74. N.Giffey realizavo keturis baudų metimus, po keturis taškus surinko J.Nebo ir T.Cavanaugh, tačiau pakeisti rungtynių baigties tai neleido – 71:85.

„Žalgiris“: T.Cavanaugh 22 (7 atk. kam.), A.Milaknis 13, J.Nebo 12 (8 atk. kam.), N.Giffey 6, E.Ulanovas 6 (5 rez. perd.), L.Lekavičius 5 (4 rez. perd.), T.Websteris 3, M.Blaževičius 2, J.Strelniekas 2, R.Miniotas 0, P.Jankūnas 0.

„Anadolu Efes“: V.Micičius 20, R.Beauboisas 15, T.Pleissas 12, B.Dunstonas 11.