„Žalgiris“ po atkaklios kovos nusileido „Maccabi“

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai „Žalgirio“ arenoje patyrė nesėkmę Eurolygos rungtynėse. Kauniečiai rezultatu 81:88 (26:18, 14:20, 23:26, 18:24) pralaimėjo Tel Avivo „Maccabi“.

Dvikovos pradžioje tolimą metimą pataikė Nigelas Hayesas, Joffrey Lauvergne taikliai atakavo iš vidutinio nuotolio, Marius Grigonis pataikė dvitaškį, o Thomasas Walkupas greitoje atakoje įdėjo iš viršaus – 9:2. M.Grigonis smeigė tritaškį, N.Hayesas surinko septynis taškus iš eilės, dvitaškį pridėjo Lukas Lekavičius, o perėmęs kamuolį N.Hayesas dar įdėjo iš viršaus – 23:10. Tuomet kauniečiai pralaimėjo atkarpą 0:8, o kėlinuką Rokas Jokubaitis užbaigė taikliu tolimu metimu iš kampo – 26:18.

R.Jokubaitis dvitaškiu metimu pelnė pirmuosius komandos taškus antrame ketvirtyje, tačiau varžovai vėl sužaidė gerą atkarpą ir išlygino rezultatą – 28:28. Tolimą metimą realizavo T.Walkupas, tą patį padarė Paulius Jankūnas, N.Hayesas surinko penkis taškus iš eilės, o Augustine’as Rubitas įmetė baudos metimą – 40:38.

Dviem taškais su varžovo pražanga po pertraukos pasižymėjo T.Walkupas, M.Grigonis pridėjo tritaškį, N.Hayesas pelnė dar penkis taškus paeiliui, o netaiklų komandos draugo metimą sėkmingai pakartojo J.Lauvergne – 53:47. Po dvitaškį pataikė M.Grigonis, L.Lekavičius ir R.Jokubaitis, A.Rubitas pelnė keturis taškus, bet po trečiojo ketvirčio šeimininkai jau atsilikinėjo – 63:64.

Iš vidutinio nuotolio taikliai atakavo R.Jokubaitis, du metimus iš po krepšio realizavo J.Lauvergne, o M.Grigonis pataikė iš toli – 72:70. P.Jankūnas du taškus surinko baudų metimais, nelengvą metimą pataikė N.Hayesas, M.Grigonis įmetė baudos metimą, A.Rubitas pataikė iš vidutinio nuotolio, bet rezultatas vėl buvo lygus – 79:79. Greitoje atakoje du taškus įsirašė R.Jokubaitis, bet rungtynių paskutinė minutė priklausė varžovams, kurie įsirašė pergalę 81:88.

„Žalgiris“: N.Hayesas 24 (5 atk. kam.), M.Grigonis 14 (6 rez. perd.), R.Jokubaitis 11, J.Lauvergne 8 (9 atk. kam.), T.Walkupas 8 (4 rez. perd.), A.Rubitas 7 (5 atk. kam.), P.Jankūnas 5 (5 atk. kam.), L.Lekavičius 4, P.Garino 0, M.Gebenas 0, K.Lukošiūnas 0.

„Maccabi“: D.Benderis 14, C.Jonesas 13, S.Wilbekinas 12, E.Bryantas 12.