„Žalgiris“ patyrė pirmą Eurolygos pralaimėjimą namuose © lkl.lt nuotr.

Kauno „Žalgirio“ (6/5) krepšininkai patyrė pirmą pralaimėjimą šio sezono Eurolygos namų rungtynėse. Kazio Maksvyčio auklėtiniai pilnutėlėje „Žalgirio“ arenoje rezultatu 67:81 (13:27, 15:17, 25:16, 14:21) nusileido Atėnų „Panathinaikos“ (5/6).

Kevarriusas Hayesas dvikovą pradėjo dėjimu pataisydamas netikslų komandos draugo metimą, tuomet pataikė du dvitaškius iš po krepšio, bet įpusėjus kėliniui kauniečiams teko vytis varžovus – 6:11. Edgaras Ulanovas įmetė dvitaškį su varžovo pražanga, sėkmingą reidą po krepšiu surengė Arnas Butkevičius, baudos metimus realizavo Laurynas Birutis, tačiau komandas skyrė dviženklis skirtumas – 13:27.

Keenanas Evansas taikliai metė iš toli, Ignas Brazdeikis sumetė du baudų metimus ir pataikė dvitaškį, tačiau deficitas ir toliau augo – 20:38. K.Evansas dukart įmetė nuo baudų metimo linijos, o I.Brazdeikis ir Tyleris Cavanaugh smeigė po tritaškį – 28:44.

K.Evansas pataikė du tritaškius iš eilės, du taškus pridėjo A.Butkevičius, tačiau situacija negerėjo – 36:54. K.Hayesas pasižymėjo įspūdingu dėjimu iš viršaus, A.Butkevičius sumetė du baudų metimus, tašką pridėjo Tomas Dimša, iš viršaus įdėjo ir K.Evansas, o po K.Hayeso vidutinio nuotolio metimo deficitas sumažėjo iki vienženklio – 45:54. K.Evansas įmetė dar vieną tritaškį, E.Ulanovas du taškus pelnė nuo baudų metimo linijos, o kėlinį su sirena uždarė taiklus T.Dimšos tritaškis – 53:60.

Tolimu metimu pasižymėjo Karolis Lukošiūnas, metimą iš po krepšio realizavo Rolandas Šmitas, o po E.Ulanovo dvitaškio su pražanga komandas skyrė vos penki taškai – 61:66. L.Birutis įdėjo iš viršaus, K.Evansas įmetė dvitaškį atšokęs, tačiau likus žaisti tris minutes skirtumas ir vėl išaugo iki dviženklio – 65:77. E.Ulanovas dar įmetė iš po krepšio, tačiau įtakos dvikovos baigčiai tai jau neturėjo – 67:81.

„Žalgiris“: K.Evansas 18 (5 rez. perd., 3 per. kam.), K.Hayesas 10, E.Ulanovas 10, I.Brazdeikis 7, A.Butkevičius 6, T.Dimša 4, L.Birutis 4, K.Lukošiūnas 3, T.Cavanaugh 3, R.Šmitas 2, L.Lekavičius 0.

„Panathinaikos“: D.Williamsas 25, D.Baconas 19, N.Woltersas 11.