„Žalgiris“ nutraukė pralaimėjimų Eurolygoje seriją © zalgiris.lt nuotr.

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai nutraukė užsitęsusią nesėkmių seriją Eurolygoje ir išsivežė pergalę iš Monako. Jure Zdovco auklėtiniai išvykoje rezultatu 83:82 (18:23, 18:23, 25:18, 22:18) įveikė „Monaco“ ekipą.

Žalgiriečiai susitikimą pradėjo taikliais Tylerio Cavanaugh ir Mareko Blaževičiaus dvitaškiais, tačiau nesustabdė visus šeimininkų taškus rinkusių Donato Motiejūno ir Mike’o Jameso – 4:12. T.Cavanaugh pasižymėjo keturiais taškais, Artūras Milaknis smeigė tritaškį, nelengvą dvitaškį įvertė, dar du taškus greitoje atakoje įsirašė ir baudos metimą realizavo Joffrey Lauvergne, o kėlinuką užbaigė du taiklūs Nielso Giffey baudų metimai – 18:23.

Ataką taikliu metimu iš po krepšio užbaigė Edgaras Ulanovas, iš toli taikliai atakavo Karolis Lukošiūnas, o Joshas Nebo dukart iš eilės įdėjo viršaus – 27:31. Dvi atakas dėjimais iš viršaus užbaigė ir J.Lauvergne, T.Cavanaugh pataikė tolimą metimą, du baudų metimus realizavo E.Ulanovas, tačiau deficitas išaugo iki dviženklio – 36:46.

Po pertraukos net tris tolimus metimus vieną po kito suleido A.Milaknis, dvitaškį pataikė P.Jankūnas, o J.Lauvergne surinko keturis taškus – 51:57. A.Milaknis realizavo du baudų metimus, sėkmingai po krepšiu pralindo Tai Websteris, o šeši Nielso Giffey taškai skirtumą sumažino iki trijų taškų – 61:64.

J.Nebo galingai dėjo iš viršaus, N.Giffey du taškus surinko nuo baudų metimo linijos, vieną pridėjo J.Nebo, o E.Ulanovas pataikė tritaškį iš pusiau kampo – 69:74. Pirmuosius savo taškus pelnė Lukas Lekavičius, tritaškį pataikė P.Jankūnas, o po keturių N.Giffey taškų komandas skyrė vos taškas – 79:80. Keturis taškus iš eilės pelnė L.Lekavičius ir likus žaisti mažiau nei 20 sekundžių persvėrė rezultatą, o galiausiai – išplėšė „Žalgiriui“ pergalę rezultatu 83:82.

„Žalgiris“: N.Giffey 15 (5 atk. kam.), A.Milaknis 14, J.Lauvergne 13, T.Cavanaugh 9, E.Ulanovas 7 (6 atk. kam.), J.Nebo 7, L.Lekavičius 6 (6 rez. perd.), P.Jankūnas 5 (4 rez. perd.), K.Lukošiūnas 3, M.Blaževičius 2, T.Websteris 2.

„Monaco“: D.Baconas 18, M.Jamesas 18, D.Motiejūnas 12.