„Žalgiris“ neturėjo šansų prieš „Baskonia“

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai sužaidė priešpaskutines šio Eurolygos sezono rungtynes ir jose patyrė nesėkmę. Jure Zdovco auklėtiniai išvykoje rezultatu 79:96 (15:35, 25:22, 10:20, 29:10) pralaimėjo „Baskonia“ ekipai.

Nuo pat dvikovos pradžios kauniečiams sunkiai sekėsi rinkti taškus, o per pusę kėlinio vos dviem Joffrey Lauvergne taškais pasižymėję žalgiriečiai jau atsiliko dviženkliu skirtumu – 2:13. Du taškus pelnė Lukas Lekavičius, J.Lauvergne įdėjo iš viršaus ir pataikė iš vidutinio nuotolio, Tyleris Cavanaugh taikliai metė iš toli, keturis taškus surinko Nielsas Giffey, tačiau skirtumas dar labiau išaugo – 15:35.

Reidą į baudos aikštelę surengė L.Lekavičius, iš toli taikliai atakavo Karolis Lukošiūnas, o vidutinio nuotolio metimą įmetė Tai Websteris – 22:52. J.Lauvergne pataikė dar vieną vidutinio nuotolio metimą ir du taškus pridėjo nuo baudų metimo linijos, L.Lekavičius ir Artūras Milaknis realizavo po du baudų metimus, reidą po krepšiu surengė Edgaras Ulanovas, K.Lukošiūnas ir L.Lekavičius kėlinį užbaigė taikliais tolimais metimais, o paskutinėmis sekundėmis du taškus įsirašė Joshas Nebo – 40:57.

Antrą rungtynių pusę keturiais taškais pradėjo L.Lekavičius, o A.Milaknis ir K.Lukošiūnas smeigė po tritaškį – 50:66. Tiesa, antroji kėlinio pusė vėl buvo itin prasta, kadangi beveik šešias minutes žalgiriečiai nepelnė taškų ir pralaimėjo atkarpą rezultatu 0:11, tad deficitas vėl stipriai išaugo – 50:77.

J.Nebo įmetė baudos metimą ir įdėjo iš viršaus, A.Milaknis ir E.Ulanovas paleido po taiklų tritaškį, o septynis taškus surinko L.Lekavičius – 66:84. Ketvirtą savo tritaškį realizavo K.Lukošiūnas, tolimu metimu pasižymėjo ir T.Websteris, savo taškų kraitį trimis taškais praturtino Regimantas Miniotas, o N.Giffey surinko keturis taškus iš eilės – 79:96.

„Žalgiris“: L.Lekavičius 20, K.Lukošiūnas 12, J.Lauvergne 10, N.Giffey 8, A.Milaknis 8, T.Websteris 5, J.Nebo 5 (8 atk. kam.), E.Ulanovas 5 (6. rez. perd.), R.Miniotas 3 (5 atk. kam.), T.Cavanaugh 3, P.Jankūnas 0.

„Baskonia“: S.Enochas 18, R.Giedraitis 17, M.Costello 15, T.Sedekerskis 11.