„Žalgiris“ neperkando „Zenit“ riešuto

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai Eurolygos 20-ojo turo rungtynėse patyrė nesėkmę. Martino Schillerio auklėtinai Sankt Peterburge rezultatu 65:77 (14:17, 22:15, 13:20, 16:21) nusileido vietos „Zenit“ ekipai.

Pirmojo ketvirčio pradžioje abi komandos svaidė netaiklius metimus, o pirmuosius „Žalgirio“ taškus dvitaškiu pelnė Thomasas Walkupas. Vėliau du taškus su pražanga pridėjo Joffrey Lauvergne, o Marius Grigonis taikliai atakavo iš toli – 8:6. Iš vidutinio nuotolio pataikė Augustine‘as Rubitas, aštrų reidą po krepšiu surengė Rokas Jokubaitis, o dar du taškus pridėjo T.Walkupas – 14:17.

Vidutinio nuotolio metimą antrojo ketvirčio pradžioje realizavo R.Jokubaitis, greitoje atakoje du taškus pelnė T.Walkupas, o po trijų R.Jokubaičio taškų „Žalgiris“ buvo priekyje – 21:19. Puskabliu pasižymėjo J.Lauvergne, dar vieną baudos metimą įmetė R.Jokubaitis, du taškus su varžovo pražanga įmetė M.Grigonis, o Artūras Milaknis smeigė tritaškį – 30:29. Iš viršaus galingai įdėjo J.Lauvergne, o T.Walkupas realizavo keturis baudų metimus – 36:36.

Per pusę trečiojo kėlinio iš kampo tritaškį smeigė A.Milaknis, o pirmuosius savo taškus dvitaškiu pelnė Lukas Lekavičius – 41:45. Metimą viena ranka pataikė A.Rubitas, po krepšiu prasiveržęs du taškus pridėjo M.Grigonis, keturis taškus iš eilės surinko L.Lekavičius, tačiau varžovai įgijo pranašumą – 49:56.

Lemiamo ketvirčio pradžioje penkis taškus iš eilės pelnė L.Lekavičius, nelengvą metimą iš po krepšio įmetė J.Lauvergne, tačiau įpusėjus kėliniui „Žalgiris“ turėjo devynių taškų deficitą – 56:65. Du baudų metimus sumetė T.Walkupas, tritaškį smeigė Nigelas Hayesas, iš viršaus įdėjo J.Lauvergne, dar vieną dvitaškį pataikė M.Grigonis, tačiau galiausiai teko pripažinti varžovų pranašumą – 65:77.

„Žalgiris“: T.Walkupas 12 (4 per. kam.), J.Lauvergne 11, L.Lekavičius 11, M.Grigonis 10, R.Jokubaitis 8, A.Milaknis 6, A.Rubitas 4, N.Hayesas 3, M.Gebenas 0, P.Jankūnas 0.

„Zenit“: A.Gudaitis 15 (8 atk. kam.), M.Ponitka 15 (6 atk. kam.), B.Baron 11.