„Žalgiris“ neatsilaikė prieš „Valencia“ ekipą © lkl.lt nuotr.

Kauno „Žalgirio“ (3-2) krepšininkai patyrė antrą nesėkmę šio sezono Eurolygoje. Kazio Maksvyčio auklėtiniai savo žiūrovų akivaizdoje rezultatu 72:87 (12:20, 18:32, 23:20, 19:15) nusileido Valensijos „Basket“ (4-2) ekipai.

Kiek geriau dvikovą pradėjo svečiai, pirmuosius kauniečių taškus iš po krepšio pelnė Kevarriusas Hayesas, Dovydas Giedraitis taikliai metė iš toli, o Edgaras Ulanovas įmetė dvitaškį – 7:11. Tritaškį smeigė Tomas Dimša, du baudų metimus realizavo Keenanas Evansas, bet kėlinio pabaigoje varžovai vėl padidino atotrūkį – 12:20.

Lukas Lekavičius pataikė iš toli, Rolandas Šmitas du taškus pridėjo po puolime atkovoto kamuolio, bet per keturias kėlinio minutes skirtumas kone padvigubėjo – 17:32. Dar vieną dvitaškį įmetė R.Šmitas, K.Evansas surinko penkis taškus iš eilės, keturis tuomet pridėjo R.Šmitas, dviem pasižymėjo E.Ulanovas, o skirtumas dar labiau augo – 30:52.

Dvitaškį pataikė T.Dimša, vienu metu skirtumas buvo išaugęs ir iki 27 taškų (32:61), dviem taškais su varžovo pražanga pasižymėjo E.Ulanovas, o R.Šmitas pataikė iš toli – 38:61. Dar du taškus įsirašė T.Dimša, po keturis surinko K.Hayesas ir B.Manekas, Laurynas Birutis realizavo du baudų metimus, o kėlinį dvitaškiu su varžovo pražanga užbaigė K.Evansas – 53:72.

Dar du dviejų taškų vertės metimus įmetė K.Hayesas, vieną baudos metimą pataikė Dovydas Giedraitis, o K.Evansas surinko šešis taškus – 64:82. Greitoje atakoje du lengvus taškus įsirašė tas pats K.Evansas, o L.Lekavičius pataikė du tolimus metimus iš eilės – 72:87.

„Žalgiris“: K.Evansas 18 (4 rez. perd., 3 per. kam.), R.Šmitas 11 (6 atk. kam.), K.Hayesas 10, L.Lekavičius 9, T.Dimša 7, E.Ulanovas 7, D.Giedraitis 4, B.Manekas 4, L.Birutis 2, A.Butkevičius 0, N.Mitrou-Longas 0, D.Butka 0.

„Basket“: C.Jonesas 16, J.Harperis 13, B.Daviesas 11, N.Reuversas 11.