„Žalgiris“ neatsilaikė prieš Milano ekipą

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai Eurolygos rungtynėse Kaune tik pačioje dvikovos pabaigoje nusileido Italijos ekipai. Jure Zdovco auklėtiniai Milano „AX Armani Exchange“ komandai pralaimėjo rezultatu 70:74 (18:17, 17:18, 16:18, 19:21).

Susitikimas „Žalgirio“ arenoje prasidėjo nerezultatyviai, kadangi per tris minutes komandos sukrapštė vos du taškus – 0:2. Pirmuosius penkis kauniečių taškus pelnė Edgaras Ulanovas, keturis taškus iš eilės tuomet surinko Lukas Lekavičius, o Joffrey Lauvergne pataikė iš vidutinio nuotolio – 11:4. Tritaškį smeigė Artūras Milaknis, du baudų metimus realizavo J.Lauvergne, o kėlinuką sėkmingu reidu į baudos aikštelę uždarė Tai Websteris – 18:17.

Du taškus su varžovo pražanga pelnė L.Lekavičius, lengvą dvitaškį iš po krepšio pridėjo Tyleris Cavanaugh, o Joshas Nebo realizavo baudų metimus – 25:30. T.Cavanaugh taikliai atakavo iš toli, nelengvą tritaškį iš kampo pataikė Karolis Lukošiūnas, E.Ulanovas sumetė du baudų metimus, o rezultatą išlygino L.Lekavičius – 35:35.

Po pertraukos dviem taikliais baudų metimais pasižymėjo L.Lekavičius, o K.Lukošiūnas ir T.Cavanaugh tiksliai paleido tolimus metimus – 43:40.  L.Lekavičius sumetė dar du baudų metimus, o dvitaškiais iš po krepšio pasižymėjo Paulius Jankūnas, Nielsas Giffey ir A.Milaknis – 51:53.

Reidus į baudos aikštelę sėkmingai surengė T.Websteris ir K.Lukošiūnas, dvi atakas metimais iš po krepšio užbaigė J.Lauvergne, o dvitaškiu su varžovo pražanga pasižymėjęs L.Lekavičius išlygino rezultatą – 62:62. Nelengvą dvitaškį pataikė T.Cavanaugh, J.Nebo įmetė vieną baudos metimą, iš toli taikliai atakavo tas pats T.Cavanaugh, dėjimu iš viršaus rungtynes užbaigė E.Ulanovas, tačiau už pergalės užsikabinti nepavyko – 70:74.

„Žalgiris“: L.Lekavičius 16 (5 rez. perd.), T.Cavanaugh 13, E.Ulanovas 9, J.Lauvergne 8, K.Lukošiūnas 8, A.Milaknis 5, T.Websteris 4 (6 rez. perd.), J.Nebo 3 (5 atk. kam.), P.Jankūnas 2, N.Giffey 2, M.Blaževičius 0.

„AX Armani Exchange“: M.Delaney 20, T.Danielsas 15, K.Hinesas 11 (10 atk. kam.), S.Rodriguezas 10 (5 rez. perd.).