„Žalgiris“ namuose palaužė „Baskonia“ ekipą © zalgiris.lt nuotr.

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai Eurolygoje pasiekė trečią pergalę per keturis pastaruosius susitikimus. Šį kartą Jure Zdovco auklėtiniai „Žalgirio“ arenoje rezultatu 72:68 (21:19, 19:13, 11:14, 21:22) įveikė Vitorijos „Baskonia“ komandą.

Tyleris Cavanaugh ir Janis Strelniekas kovą atidarė taikliais tolimais metimais, dvitaškį realizavo Mantas Kalnietis, o Joshas Nebo pelnė keturis taškus – 12:4. Keturis taškus kėlinuko pabaigoje surinko Marekas Blaževičius, o Edgaras Ulanovas sublizgėjo penkiais taškais – 21:19.

Po tritaškį T.Cavanaugh, J.Nebo dukart įdėjo iš viršaus, o Lukas Lekavičius surinko penkis taškus – 33:30. T.Cavanaugh kartu su J.Nebo sumetė dvitaškius, o kėlinio pabaigoje tolimą bombą taikliai paleido Artūras Milaknis – 40:32.

Po pertraukos žalgiriečių puolimas įstrigo – per septynias žaidimo minutes vienintelius penkis „Žalgirio“ taškus pelnė M.Kalnietis, o pranašumas tirpo – 45:41. Ilgoką taškų badą nutraukė M.Blaževičiaus metimas iš po krepšio ir du baudų metimai, o Regimantas Miniotas pelnė pirmuosius savo taškus Eurolygoje – 51:46.

Keturis taškus iš eilės surinko Tai Websteris, o M.Kalniečio ir A.Milaknio tritaškiai vėl padidino pranašumą – 61:52. Greitoje atakoje dvitaškį realizavo J.Strelniekas, tačiau tada varžovai spurtavo ir rezultatą išlygino – 63:63. Tuomet lyderio vaidmens ėmėsi ir net aštuonis taškus iš eilės surinko L.Lekavičius, o pergalę įtvirtino vienas taiklus T.Cavanaugh baudos metimas – 72:68.

„Žalgiris“: L.Lekavičius 13 (9 rez. perd.), J.Nebo 10 (6 atk. kam.), M.Kalnietis 10 (5 rez. perd.), T.Cavanaugh 9 (9 atk. kam.), M.Blaževičius 8, A.Milaknis 6, E.Ulanovas 5 (8 atk. kam.), J.Strelniekas 5, T.Websteris 4, R.Miniotas 2, Z.Dragičius 0.

„Baskonia“: S.Enochas 13, S.Fontecchio 12, J.Grangeris 11, L.Petersas 10.