„Žalgiris“ namuose nukovė „Barcelonos“ ekipą

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai iškovojo skambią pergalę Eurolygos turnyre. Jure Zdovco auklėtiniai „Žalgirio“ arenoje rezultatu 91:84 (9:17, 26:18, 21:28, 35:21) įveikė lietuviškąją „FC Barcelona“ ekipą.

Nuo pat susitikimo pradžios šeimininkai strigo puolime, taškų nepelnė daugiau nei penkias minutes ir praleido tris tolimus metimus – 0:9. Pirmuosius taškus tolimu metimu pelnė Edgaras Ulanovas, Joshas Nebo įdėjo iš viršaus, o po dvitaškį pataikė Lukas Lekavičius ir Regimantas Miniotas – 9:17.

Tris baudų metimus realizavo, dvitaškį įmetė ir dėjimą į krepšį atliko Joffrey Lauvergne, tritaškį iš kampo taikliai paleido Nielsas Giffey ir rezultatas buvo lygus – 19:19. Toliau varžovų gynybą draskęs L.Lekavičius pasižymėjo dvitaškiu, po du baudų metimus sumetė Tai Websteris ir Artūras Milaknis, o N.Giffey įmetė keturis iš eilės – 29:26. Metimą iš po krepšio įmetė Marekas Blaževičius,  nelengvus du taškus pridėjo L.Lekavičius, o N.Giffey realizavo dar du baudų metimus – 35:35.

Tritaškiu iškart po pertraukos blykstelėjo L.Lekavičius, taiklų vidutinio nuotolio metimą atliko ir iš po krepšio pataikė N.Giffey, o J.Lauvergne įsirašė dar keturis taškus – 46:45. Dar vieną tolimą metimą pataikė L.Lekavičius, tačiau daugiausiai baudų metimais taškus rinkę svečiai vėl įgijo pranašumą – 49:56. A.Milaknis smeigė tritaškį, J.Lauvergne sumetė du baudų metimus, o kėlinį sėkmingu prasiveržimu užbaigė L.Lekavičius – 56:63.

Ketvirtas kėlinys ir vėl prasidėjo L.Lekavičiaus tritaškiu, nuo baudų metimų linijos dukart taikliai atakavo E.Ulanovas, dvitaškiu su varžovo pražanga pasižymėjo J.Lauvergne, o po dar vieno prancūzo dvitaškio metimo, kauniečiai vėl buvo priekyje – 66:65. Po dvitaškį įsirašė E.Ulanovas ir J.Nebo, L.Lekavičius sumetė du baudų metimus, o J.Nebo dar dukart įdėjo iš viršaus – 76:72. Keturis taškus iš eilės surinko E.Ulanovas, tašką nuo baudų metimo linijos pridėjo N.Giffey, du sumetė A.Milaknis, tris pataikė L.Lekavičius, o penkis sumetęs E.Ulanovas įtvirtino kauniečių pergalę – 91:84.

„Žalgiris“: L.Lekavičius 22 (4 rez. perd.), J.Lauvergne 18, E.Ulanovas 16 (9 atk. kam.), N.Giffey 14, J.Nebo 8, A.Milaknis 7 (4 rez. perd.), T.Websteris 2, M.Blaževičius 2, R.Miniotas 2, P.Jankūnas 0, J.Strelniekas 0.

„FC Barcelona“: N.Mirotičius 26, N.Laprovittola 16, K.Kuričius 15.

• Tomas
    avluv

tikiuosi centre kawianskije pituhi neapvertines masinu po pergales pries barca kuri zaide siandien be koju?

Jaučiu dabar apsiverkia ryto fanai ,kurie net lietuviškai nelabai moka ,verkia kamputi ... Nes žino savo trečios vietos pergalės skonį ?