„Žalgiris“ namuose nukovė „Barcelona“ ekipą © zalgiris.lt nuotr.

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai dvigubą Eurolygos savaitę užbaigė pergalingai. Kazio Maksvyčio auklėtiniai „Žalgirio“ arenoje rezultatu 73:72 (20:19, 24:16, 11:21, 18:16) „FC Barcelona“ ekipą.

Sėkmingu reidu po krepšiu dvikovą pradėjo Keenanas Evansas, Edgaras Ulanovas pelnė septynis taškus, o Ignas Brazdeikis sumetė du baudų metimus – 11:10. Penkis taškus iš eilės surinko Rolandas Šmitas, o  po dvitaškį įmetė K.Evansas ir I.Brazdeikis – 20:19.

Keturiais taškais iš po krepšio pasižymėjo Laurynas Birutis, du baudų metimus sumetė Arnas Butkevičius, o Kevarriusas Hayesas pataisė netaiklų komandos draugo metimą – 28:27. E.Ulanovas surinko dar šešis taškus, R.Šmitas pataikė du tritaškius metimus, o kėlinio pabaigoje tritaškį su varžovo pražanga smeigė K.Evansas – 44:35.

Vidutinio nuotolio metimą realizavo I.Brazdeikis, metimu viena ranka pasižymėjo R.Šmitas, taškus įsiveržęs į baudos aikštelę taip pat pelnė ir Lukas Lekavičius – 50:41. Tiesa, tuomet trijų minučių atkarpą žalgiriečiai pralaimėjo dviženkliu skirtumu ir jau vijosi varžovus – 50:51. Penkiais taškais iš eilės į tai atsakė K.Evansas, bet po trijų kėlinių žalgiriečiai atsilikinėjo – 55:56.

Taškus iš po krepšio antruoju bandymu pelnė E.Ulanovas, itin sudėtingą tritaškį pataikė ir tris baudų metimus sumetė Tomas Dimša, K.Evansas vienu tašku pavertė varžovų nesportinę pražangą ir pridėjo tolimą metimą, o įpusėjus kėliniui tai leido pirmauti – 67:63. R.Šmitas įmetė du baudų metimus, o likus žaisti 26 sekundes tolimu metimu rezultatą vėl persvėrė Arno Butkevičiaus tritaškis – 72:70. K.Evansas pataikė vieną baudos metimą, nuo paskutinės varžovų atakos kauniečiai apsigynė ir iškovojo pergalę rezultatu 73:72.

„Žalgiris“: K.Evansas 18 (4 rez. perd.), E.Ulanovas 15 (7 atk. kam.), R.Šmitas 15 (5 atk. kam.), T.Dimša 6, I.Brazdeikis 6, A.Butkevičius 5, L.Birutis 4, L.Lekavičius 2, K.Hayesas 2 (5 atk. kam.), T.Cavanaugh 0, K.Lukošiūnas 0.

„FC Barcelona“: J.Vesely 12, C.Higginsas 10, R.Jokubaitis 10, T.Satoranskis 10.