„Žalgiris“ metė rimtą iššūkį „Barcelona“ ekipai © zalgiris.lt nuotr.

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai pralaimėjo ir antrąsias Eurolygos ketvirtfinalio serijos rungtynes. Kazio Maksvyčio auklėtiniai rezultatu 81:89 (21:20, 23:25, 22:23, 15:21) nusileido „FC Barcelona“ ekipai.

Dvitaškiais susitikimą pradėjo Rolandas Šmitas ir Isaiah Tayloras, Edgaras Ulanovas smeigė tritaškį, o Ignas Brazdeikis surinko penkis taškus – 12:9. Keturis taškus iš eilės pelnė Arnas Butkevičius, o kėlinį penkiais iš eilės užbaigė E.Ulanovas – 21:20.

Laurynas Birutis surinko šešis taškus, Achille Polonara įdėjo iš viršaus, I.Brazdeikis įmetė vidutinio nuotolio metimą, o I.Tayloras surengė reidą po – 33:31. E.Ulanovas smeigė tritaškį, po du taškus įsirašė I.Brazdeikis, Kevarriusas Hayesas, Dovydas Giedraitis ir Tomas Dimša – 44:45.

I.Tayloras pasižymėjo dvitaškiu su varžovo pražanga, E.Ulanovas ir L.Birutis realizavo po du baudų metimus, o Lukas Lekavičius smeigė tritaškį – 54:55. L.Lekavičius taip pat sumetė du baudų metimus, septynis taškus iš eilės surinko I.Brazdeikis, kėlinio pabaigoje dvitaškiu pasižymėjo T.Dimša, o K.Hayesas įmetė baudos metimą – 66:68.

R.Šmitas dukart taikliai metė iš toli, I.Brazdeikis pridėjo baudos metimą, o A.Butkevičius pasižymėjo dvitaškiu su varžovo pražanga – 76:78. L.Birutis įdėjo iš viršaus, I.Brazdeikis pataikė tolimą metimą, tačiau varžovai pabaigą sužaidė geriau ir kauniečiams teko pripažinti pralaimėjimą – 81:89.

„Žalgiris“: I.Brazdeikis 20, E.Ulanovas 13, L.Birutis 10, R.Šmitas 8, A.Butkevičius 7, I.Tayloras 7, L.Lekavičius 5, T.Dimša 4, K.Hayesas 3, A.Polonara 2, D.Giedraitis 2.

„FC Barcelona“: J.Vesely 26, N.Mirotičius 22.