„Žalgiris“ kapituliavo Graikijoje

Kauno „Žalgirio“ (4-6) krepšininkai patyrė nesėkmę Eurolygos išvykos rungtynėse. Kazio Maksvyčio auklėtiniai rezultatu 72:89 (19:19, 12:24, 21:26, 20:20) pralaimėjo Pirėjo „Olympiacos“ (6-4) ekipai.

Susitikimo pradžioje kauniečiai beveik tris minutes nepelnė taškų, tuomet Arnas Butkevičius surinko penkis taškus iš eilės, Kevarriusas Hayesas įdėjo iš viršaus, o Lukas Lekavičius smeigė tritaškį – 10:8. K.Hayesas realizavo du baudų metimus, dvitaškį įmetė Rolandas Šmitas, tritaškį pataikė Tomas Dimša, o kėlinio pabaigoje dviem taškais pasižymėjo Brady Manekas – 19:19.

Pirmuosius savo taškus metimu iš po krepšio pelnė Edgaras Ulanovas, dvitaškį pridėjo L.Lekavičius, o Keenanas Evansas surengė reidą po krepšiu – 25:26. Per likusią kėlinio dalį K.Hayesas pataikė vidutinio nuotolio metimą, L.Lekavičius ir K.Evansas sumetė baudų metimus, bet varžovai nutolo – 31:43.

K.Hayesas įmetė iš po krepšio, K.Evansas surinko penkis taškus iš eilės, o E.Ulanovas sumetė du baudų metimus – 40:51. Du taškus pridėjo R.Šmitas, septynis surinko K.Evansas, o kėlinį B.Manekas užbaigė tritaškiu – 52:69.

B.Manekas pataikė dar vieną tolimą metimą, penkis taškus pelnė K.Evansas, o po du taškus pridėjo E.Ulanovas, K.Hayesas ir L.Lekavičius – 66:78. Dvitaškiu pasižymėjo B.Manekas, Dovydas Giedraitis sumetė baudų metimus, iš po krepšio pasižymėjo Danielius Lavrinovičius, bet kauniečiams teko pripažinti varžovų pranašumą – 72:89.

„Žalgiris“: K.Evansas 21, B.Manekas 10 (2 per. kam.), K.Hayesas 10 (5 atk. kam.), L.Lekavičius 9, E.Ulanovas 6, A.Butkevičius 5, R.Šmitas 4 (5 atk. kam.), T.Dimša 3, D.Giedraitis 2, D.Lavrinovičius 2, L.Birutis 0, N.Montvila 0.

„Olympiacos“: I.Caananas 25, A.Petersas 22, T.Walkupas 14.