„Žalgiris“ baigė pasirodymą Eurolygos sezone © zalgiris.lt nuotr.

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai baigė savo pasirodymą šio sezono Eurolygoje. Kazio Maksvyčio auklėtiniai trečiosiose ketvirtfinalio serijos rungtynėse rezultatu 66:77 (10:13, 16:16, 22:32, 18:16) nusileido „FC Barcelona“ komandai.

Edgaras Ulanovas susitikimą pradėjo dvitaškiu su varžovo pražanga, bet nerezultatyvios pirmos septynios kėlinio minutės sėkmingesnės buvo varžovams – 3:13. Metimą iš po krepšio įmetė Kevarriusas Hayesas, penkis taškus iš eilės surinko Tomas Dimša, o varžovai per likusį laiką taškų nepelnė – 10:13.

Vidutinio nuotolio metimu pasižymėjo Ignas Brazdeikis, Lukas Lekavičius smeigė tritaškį iš kampo, dvitaškį iš po krepšio įvertė Laurynas Birutis, o T.Dimša dar vieną ataką užbaigė dvitaškiu su pražanga – 20:17. L.Birutis surinko keturis taškus iš eilės, kelias minutes trukusį taškų badą nutraukė Arno Butkevičiaus dvitaškis, bet po dviejų kėlinių vis dar teko vytis varžovus – 26:29.

Po du taškus baudos aikštelėje surinko L.Birutis, L.Lekavičius ir A.Butkevičius, bet svečiai vėl atitolo – 32:41. Isaiah Tayloras surinko šešis taškus, vidutinio nuotolio metimu pasižymėjo K.Hayesas, reidą po krepšiu surengė Achille Polonara, I.Brazdeikis ir A.Butkevičius taškus rinko baudų metimais, o su kėlinio sirena iš toli pataikė L.Lekavičius – 48:61.

Penkis taškus pelnė E.Ulanovas, metimu iš po krepšio pasižymėjo L.Birutis (55:61), bet „FC Barcelona“ greit atstatė savo pranašumą – 55:68. Du taškus pelnė L.Birutis, keturis surinko I.Brazdeikis, dar penkis įsirašė E.Ulanovas, bet pakeisti rungtynių baigties jau nepavyko – 66:77.

„Žalgiris“: E.Ulanovas 13 (9 atk. kam.), L.Birutis 12 (5 atk. kam.), L.Lekavičius 8, T.Dimša 8 (2 per. kam.), I.Brazdeikis 7, A.Butkevičius 6, I.Tayloras 6 (2 per. kam.), K.Hayesas 4, A.Polonara 2 (5 atk. kam., 2 per.kam.), R.Šmitas 0.

„FC Barcelona“: T.Satoransky 14, J.Vesely 14, M.Tobey 13, R.Jokubaitis 11.