„Žalgiris Backstage“: švenčiantis K.Maksvytis ir JV pokštas

Sekmadienį Vilniaus filharmonijos rūmuose buvo iškilmingai uždarytas 30-asis „Betsafe-LKL“ sezonas, kuriame buvo pagerbti lygos čempionais tapę Kauno „Žalgirio“ krepšininkai bei apdovanoti sezono geriausieji individualiose nominacijose.

Renginyje apsilankė ir „Žalgiris Backstage“ kūrybinė komanda su laidos vedėja Egle Jurgaityte priešakyje.

„Jaučiuosi laimingas, kažkiek pavargęs. Viskas baigėsi geromis nuotaikomis. Jaučiuosi laimingas, nes nešama atsakomybė ne tik už save, bet ir už „Žalgirį“ – žaidėjus, trenerius, kolektyvą, už Kauno „Žalgirio“ sirgalius. Labai sunkus sezonas, bet ačiū Dievui, kad jis baigėsi gerai“, – po ceremonijos, patekęs ir tarp 5 geriausių 30-mečio trenerių, kalbėjo vyriausiasis žalgiriečių treneris Kazys Maksvytis.

Specialistas pridūrė, kad laimingai sezoną ir iškovojus „Betsafe-LKL“ čempionų titulą, šventimas dar nesibaigė.

„Be abejo, ir dar toliau švęsime. Neturėjome laiko. Jis ar taip, ar taip būtų prasidėjęs, bet dabar jis bus linksmesnės“, – šypsojosi treneris.

Po sezono NBA Lietuvoje laiką leidžiantis aukštaūgis Jonas Valančiūnas anksčiau net yra ir dalyvavęs „Žalgirio“ komandos čempionų vakarėliuose. Šįkart uteniškis juokavo, kad pasiūlymo užbaigti karjeros „Žalgiryje“ dar nėra sulaukęs.

„Jie man nieko nesiūlo. Kai pasiūlys, tada ir pagalvosim“, – juokėsi JV.

Lygos finalo serijos MVP apdovanojimą atsiėmęs amerikietis Isaiah Tayloras dėkoja komandai už pasitikėjimą juo finalo serijos atomazgoje.

„Taip, tai mano pirmas apdovanojimas. Jaučiuosi puikiai, žinodamas, kad visi komanda tikėjo manimi, leido būti vienu iš lyderių aikštėje. Man labai daug reiškė, kad galėjau uždaryti penktąsias serijos rungtynes“, – tvirtino I.Tayloras.

Praėjusiame sezone su Vilniaus „Rytu“ lygos čempionu ir finalo serijos MVP tapęs žalgirietis Arnas Butkevičius džiaugėsi antrus metus iš eilės laimėtu trofėjumi bei pasakojo apie savo vasaros planus su šeima.

„Šitas finalas įsimins dėl savo įtampos ir tokių rungtynių, kuriose jau buvo atsiradę ir mažyčių priešpriešų tarp žaidėjų. Ir dėl tos sirgalių kuriamos atmosferos. Tikrai įsimintinas finalas, su tokia įtampa ir intriga. Kaip geras filmas su laiminga pabaiga, – teigė puolėjas. – Su šeimyna atostogausime savaitėlę. Grįšime ir po truputį pradėsiu sportuoti. Turėsime ir poros dienų kelionę su žmona. Klausysime Beyonce koncertą. Vėliau prasidės ir rinktinė. Tiek tos ir vasaros.“

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos