„Žalgiris Backstage“: pergalė prieš Milaną ir vaikų dienos užkulisiai © zalgiris.lt nuotr.

Penktadienį Kauno „Žalgirio“ krepšininkai stojo į kovą su Milano „EA7 Emporio Armani“ komanda sausakimšoje „Žalgirio“ arenoje. Penktosios žalgiriečių pergalės Eurolygoje užkulisius užfiksavo naujausias „Žalgiris Backstage“ laidos epizodas.

Šis aštuntojo turo mačas buvo paskelbtas ne tik Eurolygos savaitės rungtynėmis, bet ir buvo skirtas pasaulinei vaikų dienai. Ta proga kartu su arenos balsu Andriumi Žiurausku ant parketo pasirodė ir komandos pristatymą padėjo pravesti Manto Kalniečio dukros Grėtė ir Marta.

Be to per pertraukėles didžioji dalis dėmesio buvo skirta vaikų pasirodymams ir žaidimams. Žiūrovus linksmino jaunosios Kauno „Žalgirio“ šokėjos, o per ilgąją pertrauką pasirodė mažieji talentai iš „Demo“ šokių studijos.

Rungtynes stebėjo ir gruodžio 14-ąją „Žalgirio“ arenoje savo koncertą surengsiantis atlikėjas „Daddy Was A Milkman“.

„Dėl pandemijos senokai buvau arenoje, kurioje susirenka tiek žmonių. Kosmosas! Surengus čia savo koncertą, atšventus tiek pergalių, ši erdvė tapo tikrai sava“, – teigė žalgiriečių pergale neabejojęs dainininkas.

„Žalgiris Backstage“ vedėja Eglė Jurgaitytė taip pat pakalbino Lietuvoje apsilankiusį sporto žurnalistą Daną Charestą, rungtynes aistringai stebėjusį aktorių ir laidų vedėją Mantą Stonkų bei mažuosius „Žalgirio“ arenos lankytojus.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos