„Žalgiris-2“ sutriuškino vilniečius ir žengė į NKL ketvirtfinalį © stopkadras

Kauno „Žalgiris-2“ Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) aštuntfinalyje trečią kartą iš eilės įveikė Vilniaus „Perlo Energijos“ krepšininkus ir seriją laimėjo sausu rezultatu 3:0. Paskutinės serijos rungtynės Kaune baigėsi žalgiriečių pergale rezultatu 77:50 (16:13, 17:16, 19:14, 25:7). Ketvirtfinalyje Kauno komandos žaidėjų lauks akistata su „Gargždų“ komanda.

Susitikimą kauniečiai pradėjo įspūdinga ataka, kurią dėjimu užbaigė Motiejus Krivas, o tada dvitaškius realizavo Ugnius Jaruševičius, Titas Sargiūnas ir Joshua Bonga – 8:4. Sėkmingus reidus į baudos aikštelę surengė Liutauras Lelevičius ir Gytis Nemeikša, o kėlinio pabaigoje pranašumą įgyti vėl leido Mato Repšio ir T.Sargiūno dvitaškiai – 16:13.

U.Jaruševičius realizavo du baudų metimus, po dvitaškį pataikė Dovydas Butka ir ir Nedas Montvila, o L.Lelevičius taikliai metė iš toli – 25:19. Dovydas Butka pridėjo dar vieną dvitaškį, o L.Lelevičius ir Mantas Rubštavičius paleido taiklius tritaškius metimus – 33:29.

Iškart po pertraukos N.Montvila ir M.Rubštavičius įmetė dar po vieną tritaškį, o M.Krivas ir Kajus Kublickas pelnė po du taškus – 43:38. Taikliu tolimu metimu pasižymėjo L.Lelevičius, dvitaškį įmetė U.Jaruševičius, o G.Nemeikša kėlinį užbaigė keturiais taškais iš eilės – 52:43.

Per tris minutes ketvirtame kėlinyje tolimus metimus sumetė M.Rubštavičius, Dovydas Butka ir M.Repšys, o varžovai taškų nepelnė – 61:43. Dovydas Butka įmetė baudos metimą, po dvitaškį įmetė M.Rubštavičius ir Emilis Bartninkas, T.Sargiūnas pelnė penkis taškus, L.Lelevičius realizavo baudų metimus, o pergalę įtvirtino dar keturi J.Bongos taškai – 77:50.

„Žalgiris-2“: L.Lelevičius 13 (7 atk. kam.), M.Rubštavičius 11 (5 atk. kam., 5 rez. perd.), T.Sargiūnas 9 (5 rez. perd.), Dovydas Butka 8, G.Nemeikša 6 (5 atk. kam.), U.Jaruševičius 6, J.Bonga 6, M.Repšys 5, N.Montvila 5 (5 atk. kam.), M.Krivas 4, K.Kublickas 2, E.Bartninkas 2.

„Perlas Energija“: J.Rubinas 11, R.Jocius 9.