„Žalgirio“ tritaškių lietus paskandino svečius iš Kėdainių

Kauno „Žalgiris“ (7-0) pataikė daugiau nei pusę savo tolimų metimų ir „Betsafe-LKL“ čempionate iškovojo užtikrintą pergalę.

Jure Zdovco auklėtiniai namuose be didesnio vargo 102:77 (27:25, 22:6, 25:17, 28:29) sutriuškino Kėdainių „Nevėžį-Optibet“ (1-4).

Kauniečiai įmetė net 18 tritaškių iš 33 (54,6 proc.). Tritaškiu šeimininkai pelnė ir šimtąjį rungtynių tašką – paskutinę tolimą bombą pataikė Artūras Milaknis.

Kovą dėl atšokusių kamuolių Kauno klubas laimėjo 37:24.

„Žalgiris“ žaidė be traumuotų Joffrey Lauvergne'o, Janio Strelnieko ir Emmanuelio Mudiay.

Nors pirmosiomis minutėmis „Nevėžis-Optibet“ sėkmingai priešinosi favoritams, antrajame ketvirtyje Gedimino Petrausko auklėtiniai per 8 minutes sukrapštė tik 4 taškus, o apsukas padidinęs „Žalgiris“ pabėgo į priekį 49:31.

Po pertraukos Kėdainių ekipa stebuklų neparodė, o „Žalgiris“ toliau didino savo pranašumą ir užtikrintai žygiavo triuškinančios pergalės link. Po 21 minutę rungtyniavo Marekas Blaževičius ir Karolis Lukošiūnas, o 2 minutes gavo ir Titas Sargiūnas.

„Žalgiris“: Tyleris Cavanaugh 19 (6 atk. kam.), Karolis Lukošiūnas 16, Marekas Blaževičius 14 (9 atk. kam.), Mantas Kalnietis 11 (12 rez. perd.), Edgaras Ulanovas 10, Lukas Lekavičius 9, Artūras Milaknis 8.

„Nevėžis-Optibet“: Rihardas Kuksikas 16, Marius Valinskas 14 (7 rez. perd.), Darylas Doualla ir Danielius Lavrinovičius po 9, Armandas Plintauskas 8, Amaras Sylla 7.