„Žalgirio“ trenerių štabą papildys R. Seibutis © Stop kadras

Sudėties paveikslą naujajam sezonui dėliojantis Kauno „Žalgirio“ klubas atnaujino ir specialisto iš Italijos Andrea Trinchieri vadovaujamą trenerių štabą.

Iš antrosios „Žalgirio“ komandos vyriausiojo trenerio posto į A.Trinchieri asistentų gretas keliasi Vytautas Pliauga. Jaunuosius žalgiriečius 2022–2023 m. sezone į NKL čempionų titulą atvedusį trenerį „Žalgiris-2“ komandoje pakeis Rokas Kondratavičius.

Prie trenerių kolektyvo prisijungs „Žalgiryje“ du sezonus rungtyniavęs ir praėjusiame sezone Palangos „Olimpo“ komandos trenerių štabe dirbęs Renaldas Seibutis. Kauno klube ilgametis Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės narys bus atsakingas už žaidėjų individualių įgūdžių tobulinimą bei dirbs su į pagrindinę komandą besibeldžiančiais jaunimo komandos krepšininkais.

Į „Žalgirio“ trenerių štabą pakviestas ir jaunimo sistemoje dirbęs kartvelas Andrew Antelidze, kuris jau spėjo apsiprasti su komanda per „Betsafe-LKL“ atkrintamąsias varžybas. Specialistas „Žalgiryje“ užims vaizdo medžiagos analitiko pareigas.

Trenerių štabe nebelieka ilgamečio žalgiriečio Evaldo Beržininkaičio, kuris su nedidele pertrauka „Žalgiryje“ dirbo nuo 2013–2014 m. sezono. Naujajame sezone E.Beržininkaitis kelsis į Tokijo „Alvark“ klubą Japonijoje, kuriame vyriausiojo trenerio postą užima Dainius Adomaitis.

Kauno klubo trenerių kolektyve ir toliau darbuosis senbuviai Tautvydas Sabonis ir Gintaras Krapikas bei 2023–2024 m. sezono eigoje A.Trinchieri kvietimu prie komandos prisijungęs italas Massimiliano Menetti.

Komandoje darbus ir toliau tęs fizinio rengimo treneriai Justinas Grainys ir Nerijus Navickas. Be to, prie gydytojo Vytauto Kailiaus ir masažuotojo Romo Petraičio prisijungs „Žalgiris-2“ komandoje pastaraisiais metais besidarbavęs Andrius Aukštakalnis.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...