„Žalgirio“ sistemoje auga puiki pamaina A.Milakniui? © nklyga.lt

Kauno „Žalgirio“ gerbėjai jau netrukus rungtynių metu gali skanduoti naują pavardę.

Eurolygos ekipos dublerių komandoje vis ryškiau žiba naujas talentas Karolis Babušis, tritaškiais metimais į neviltį varantis varžovų komandas.

19-metis 190 cm ūgio snaiperis tik šį sezoną debiutavo NKL lygoje, tačiau greitai apšilo kojas, o vakarykštis jo pasirodymas prieš Joniškio „Delikatesą“ neabejotinai atkreips ir skautų dėmesį.

K.Babušis per 26 minutes surinko 24 taškus ir pataikė 6 tritaškius iš 8 bandymų.

Negana to, talentas pratęsimo metu surinko 5 itin svarbius taškus ir taip daugiausiai prisidėjo prie komandos pergalės 94:92.

Šiame NKL sezone K.Babušis tolimus metimus realizuoja aukštu 44 proc. tikslumu (14/32) ir per mačą pelno po 12,8 taško.