„Žalgirio“ sirgalių laukia net du bendruomenių projektai © zalgiris.lt nuotr.

2022–2023 m. krepšinio sezonas prasidės jau visai netrukus, o jo metu „Žalgirio“ sirgaliai galės dalyvauti net dviejuose bendruomenių projektuose. Po poros metų pertraukos grįžta moksleiviams skirtas „Žalgiris – Tavo mokykloje“, o visi kiti žaliai-balti bendraminčiai bus kviečiami varžytis dėl „ŽalGeriausios“ komandos vardo.

Beveik 80 proc. krepšiniu besidominčių Lietuvos žmonių palaikymą turintis Kauno „Žalgiris“ šiais projektais siekia skatinti sirgalių bendruomeniškumą, aktyvų įsitraukimą į komandos palaikymą, todėl jau nuo šiandien kviečia burtis į grupes ir planuotis apsilankymus „Žalgirio“ arenoje.

„Žalgiris – Tavo mokykloje“

Jau tryliktą sezoną jaunieji krepšinio gerbėjai iš visos Lietuvos mokyklų yra kviečiami lankytis „Žalgirio“ namų rungtynėse, rinkti taškus ir pretenduoti į pagrindinį projekto prizą – žalgiriečių apsilankymą savo mokykloje mokslo metų pabaigoje.

Taip pat šį sezoną pirmas tris vietas užėmusių mokyklų laukia ir susitikimas su „Kauno Žalgirio“ futbolininkais, o aktyviausios projekto dalyvės prizais bus paskatinamos kiekvieną mėnesį.

Į grupes susibūrę moksleiviai turės galimybę specialiomis kainomis lankytis tiek Eurolygos, tiek „Betsafe-LKL“ rungtynėse, o po pastarųjų – ir nusifotografuoti su krepšininkais bei gauti jų autografus.

Taškus intriguojančioje kovoje dėl komandos apsilankymo savo mokykloje komandos pelnys ne tik už įsigytus bilietus, bet ir už nuvažiuotą atstumą iki „Žalgirio“ arenos. Taip pat taškų kraitį jie galės pasipildyti įamžinę savo palaikymą rungtynių metu ar sukūrę originalų vaizdo įrašą.

Negana to, projekto „Facebook“ paskyroje „Žalgiris – Tavo mokykloje“ bus rengiami įvairūs konkursai, kurių metu moksleiviai galės laimėti įvairius prizus.

Kartu su projektu grįžta ir galimybė tapti „Žalgirio“ ambasadoriumi savo mokykloje. Jie bus atsakingi už išvykų organizavimą, rūpinsis bilietais ir skleis žalgirietišką dvasią.

Per projekto vykdymo laikotarpį žalgiriečiai jau svečiavosi Kazlų Rūdos, Kalvarijos, Varėnos, Vilkaviškio, Kauno, Kelmės ir Kražių mokyklose. Šį sąrašą po 2022–2023 m. sezono papildys dar viena mokykla, o užsiregistruoti į projektą jau dabar galima čia. Registracija vyksta iki spalio 30 d.

„ŽalGeriausia“ komanda

Praėjusį metais pradėtas vykdyti projektas šį sezoną sieks suburti dar daugiau žaliai-baltų bendraminčių. Draugai, kolegos, šeimos, bendruomenių nariai ar tiesiog „Žalgirį“ palaikančios kompanijos kviečiamos burtis į komandas ir kartu atvykti stebėti rungtynių į „Žalgirio“ areną.

Komandų laukia ne tik nepamirštamos akimirkos rungtynių metu, bet ir vertingi prizai – nuolaidos bilietams, nemokamos „Žalgiris Insider“ prenumeratos, „Žalgirio“ atributika, krepšininkų treniruotės stebėjimas,  ekskursija po žaliai-baltų namų tvirtovę ar galimybė patiems pasitreniruoti ten, kur žaidžia krepšinio žvaigždės.

Antroje vietoje likusi komanda galės mėgautis nepamirštamu vakaru VIP ložėje, o daugiausia taškų iki „Betsafe-LKL“ reguliariojo sezono pabaigos surinkusi grupė laimės ypatingą dovaną – susitikimą su žalgiriečiu savo įmonėje ar organizacijoje.

Po tašką komandai pelnys kiekvienas įsigytas bilietas tiek į Eurolygos, tiek į „Betsafe-LKL“ rungtynes, o pirmieji prizai bus įteikiami pasiekus 100 taškų.

Projekte norinčios dalyvauti komandos jau dabar gali užsiregistruoti čia. Po registracijos jos sulauks kodo, kurį turės naudoti pirkdamos bilietus internetu.

Prisijungti prie projekto galima iki Eurolygos reguliariojo sezono pabaigos, o pasinaudoti laimėtais prizais komandoms reikės iki 2023 m. gruodžio 31 d.

Daugiau informacijos apie projektą galima rasti čia.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos