„Žalgirio“ krepšininkai pradėjo oficialų pasiruošimą sezonui © Žalgiris.lt nuotr.

Trečiadienį Kauno „Žalgirio“ komanda susirinko į pirmąją oficialią treniruotę ir pradėjo pasiruošimą 2023–2024 m. sezonui. Pirmosios pratybų dienos yra skirtos fizinei krepšininkų formai gerinti.

Prieš pirmąją treniruotę komandai žodį tarė „Žalgirio“ direktorius Paulius Jankūnas ir pasiruošimui laikinai vadovausiantis treneris Tautvydas Sabonis. Šias kalbas gali pamatyti visi „Žalgiris Insider“ prenumeratoriai.

Kol „Žalgirio“ vyr. treneris Kazys Maksvytis kartu su Evaldu Beržininkaičiu darbuojasi pasaulio čempionate, „Žalgirio“ arenoje pagrindinis krūvis tenka T.Saboniui ir Gintarui Krapikui. Tiesa, pirmosiomis dienomis vadžias į savo rankas yra paėmę fizinio rengimo treneriai Justinas Grainys ir Nerijus Navickas.

„Komandoje likus daugumai krepšininkų, man ir Gintarui šį kartą dirbti yra daug lengviau. Pagrindiniai principai ir daug kitų dalykų lieka panašūs nuo praėjusio sezono. Žaidėjai jau pažįsta trenerių stilių, todėl bus lengviau su sistema supažindinti ir komandos naujokus, įtraukti juos į mūsų ritmą, – teigė T.Sabonis. – Taip pat labai džiugu, kad visi krepšininkai, kurie buvo Kaune, nelaukė oficialios treniruočių pradžios ir norėjo sportuoti. Kevarriusas Hayesas, Keenanas Evansas, Brady Manekas – visi jie atskrido bent savaitę anksčiau. Tai parodo jų iniciatyvą ir ambicijas ruošiantis sunkiam sezonui.“

Apie fizinio rengimo treniruočių svarbą kalbėjo „Žalgirio“ kapitonas Edgaras Ulanovas, vasarą daug dirbęs pagal individualią programą.

„Pirma treniruotė kaip ir ne visai pirma, nes dauguma žaidėjų jau kartu sportavo ir anksčiau. Smagu susirinkus. Jau norisi į rankas paimti ir krepšinio kamuolį, bet suprantame, kad pirmos dienos yra labiau skirtos fiziniam pasirengimui, kad kūnai būtų pasiruošę dideliam krūviui krepšinio aikštelėje“, – sakė E.Ulanovas, video reportaže taip pat atskleidęs, ką asmeniškai tobulino vasarą ir, kaip prie komandos pritampa „Žalgirio“ naujokai.

Ruošdamiesi sezonui žalgiriečiai sužais ketverias draugiškas rungtynes. Rugsėjo 9 d. bus susitinkama su Londono „Lions“, o rugsėjo 13-ąją – su Rygos VEF ekipa. Abejas Kaune be žiūrovų vyksiančias rungtynes visiems prenumeratoriams tiesiogiai transliuos „Žalgiris Insider“ platforma.

Rugsėjo 18-ąją žalgiriečiai savaitei iškeliaus į Kiprą, kur pratęs pasirengimą sezonui ir dalyvaus keturių Eurolygos komandų draugiškame turnyre. Rugsėjo 22 dieną kauniečiai susitiks su Pirėjo „Olympiacos“, o 23 dieną – su Belgrado „Crvena Zvezda“.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos