„Žalgirio“ kontrolinių rungtynių transliacijos – jau kitą savaitę © zalgiris.lt nuotr.

Pirmosiose treniruotėse prakaitą liejantys Kauno „Žalgirio“ krepšininkai jau kitą savaitę pradės kontrolinių rungtynių ciklą. Kaip ir praėjusiais metais kontrolinės žalgiriečių dvikovos prieš oficialią 2022–2023 m. sezono pradžią bus tiesiogiai transliuojamos „Žalgiris Insider“ turinio platformoje MVP plano prenumeratoriams.

„Žinome, kad sirgaliai nekantrauja pamatyti, kaip aikštėje atrodo naujos sudėties „Žalgirio“ komanda. Tuo jau įsitikinome praėjusiais metais, kai sulaukėme smarkiai išaugusio prenumeratorių skaičiaus kontrolinių rungtynių metu.

Šiais metais „Žalgiris Insider“ platformoje, lyginant su praėjusiais metais, bus transliuojama dar daugiau ikisezoninių dvikovų – ketverios Kaune vyksiančios rungtynės. Be to, artimiausiu metu paaiškės, ar transliacijų skaičius dar labiau išaugs, nes šiuo metu derinamos ir transliacijų iš turnyro Ispanijoje detalės“, – teigė „Žalgiris Insider“ turinio vadovas Rytis Kazlauskas.

Pirmąjį jėgų tęstą žalgiriečiai laikys jau rugpjūčio 31 d., trečiadienį, kai „Žalgirio“ arenoje susitiks su Liublino „Polski Cukier Pszczółka Start“ (Lenkija) klubu.

Sulaukę iš Latvijos rinktinės sugrįšiančio Rolando Šmito žalgiriečiai rugsėjo 4 d., sekmadienį, namų arenos treniruočių aikštėje susitiks su Rostoko „Seawolves“ (Vokietija) ekipa.

Stovyklos Ispanijoje metu (rugsėjo 9–16 d.). „Žalgiris“ sužais mažiausiai dvejas rungtynes: rugsėjo 12 d. su Malagos „Unicaja“, rugsėjo 13-ąją – su Madrido „Real“.

Kontrolinių rungtynių ciklą žaliai balti užbaigs dviem susitikimais „Žalgirio“ arenoje – rugsėjo 19 d., pirmadienį, su Alytaus „Wolves“, o rugsėjo 22-ąją, ketvirtadienį, – su Rygos VEF (Latvija).

„Esami ir būsimi „Žalgiris Insider“ prenumeratoriai galės ne tik stebėti kontrolines „Žalgirio“ rungtynes, bet ir mėgautis tiek jiems skirtu vaizdo bei tekstiniu turiniu. Jau sezonui prasidėjus, prenumeratorių lauks kassavaitinės tinklalaidės, naujos laidų rubrikos, protmūšiai, konkursai bei kitas turinys iš žalgiriečių gyvenimo“, – pridėjo R.Kazlauskas.

Kontrolinių „Žalgirio“ rungtynių transliacijas „Žalgiris Insider“ platformoje galės matyti MVP plano prenumeratoriai.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos