„Žalgirio“ išvyka į Italiją baigta pergale Milane © zalgiris.lt nuotr.

Kauno „Žalgirio“ (11/8) krepšininkai dvigubą Eurolygos savaitę Italijoje baigė pergalingai. Kazio Maksvyčio auklėtiniai išvykoje rezultatu 66:61 (19:9, 18:18, 22:13, 7:21) įveikė Milano „EA7 Emporio Armani“ (6/13) ekipą.

„Žalgirio“ taškų sąskaitą Milane dviem prasiveržimais atidarė Ignas Brazdeikis (4:4). Iš jo estafetę perėmė Rolandas Šmitas, rinkęs 8 taškus, tarp kurių įsiterpė ir Kevarriuso Hayeso baudų metimai – 14:6. K.Hayesas pasižymėjo ir po atkovoto kamuolio puolime, o Arnas Butkevičius užbaigė ataką su pražanga – 19:6. Po pirmojo kėlinio kauniečiai pirmavo 19:9.

Isaiah Tayloras prasiveržė po krepšiu, A.Butkevičius realizavo baudų metimus – 23:11. Tritaškiais apsikeitė Stefano Tonutas ir Lukas Lekavičius (26:14), bet tada žalgiriečiai daugiau nei 3 minutes strigo puolime – 26:20. Tylą nutraukė į aikštę grįžusio Edgaro Ulanovo tritaškis, o antrąjį kėlinį 8 taškais iš eilės uždarė K.Hayesas – 37:27.

E.Ulanovas po pertraukos smeigė tritaškį, po du taškus įsirašė T.Dimša ir R.Šmitas, o K.Hayesas sumetė du baudų metimus – 46:34. R.Šmitas pataikė iš toli, E.Ulanovas sumetė baudų metimus, L.Birutis įdėjo iš viršaus, Achille Polonara smeigė tritaškį, A.Butkevičius pridėjo baudos metimą, o L.Lekavičius taip pat pataikė dvitaškį – 59:40.

Per pirmas šešias paskutinio ketvirčio minutes kauniečiai nepelnė net taško, o varžovai priartėjo 59:50. K.Hayesas įmetė po puolime atkovoto kamuolio, nelengvu dvitaškiu pasižymėjo E.Ulanovas, bet likus žaisti minutę komandas skyrė penki taškai – 63:58. Tuomet itin sudėtingą tritaškį įmetė E.Ulanovas ir kauniečiai šventė pergalę – 66:61.

„Žalgiris“: K.Hayesas 16 (7 atk. kam.), E.Ulanovas 13 (8 atk. kam.), R.Šmitas 13, A.Butkevičius 6 (2 per. kam.), L.Lekavičius 5, I.Brazdeikis 4, A.Polonara 3, L.Birutis 2, T.Dimša 2, I.Tayloras 2.

„EA7 Emporio Armani“: B.Baronas 11, D.Hallas 9.